Karadayı 35.Bölüm tekparça izle & Karadayı yeni bölüm, Karadayı'da geçen hafta neler oldu tek parça & Kamera Arkası Fotoğrafları

Karadayının 35. bölümü & Karadayı dizisi 36. bölüm fragmanları izle, yeni bölüm 17 Haziran 2013 akşamı atv ekranlarında olacak..

►Kenan İmirzalıoğlu'nun Ezel dizisinden sonra başladığı yeni projesi Karadayı ilk bölümlerinden itibaren yavaş yavaş reytinglerde tepeye tırmandı ve pazartesi akşamlarının yıldızı haline geldi. Yakışıklı oyuncunun yanı sıra Bergüzar Korel ve yılların tiyatrocusu Çetin Tekindor'un ki Babam ve Oğlum filminde herkesi ağlatmıştı, performansları da tartışılamaz şekilde beğeni topladı. Bunlara ilaveten Küçük Nazif karakterini canlandıran, Ataberk Mutlu da son dönemin Öyle Bİr Geçer Zaman Ki'nin Osman'ından sonra en beğenilen çocuk oyuncularından oldu ve hem bir reklamda hem de Arkadaşım Max diye yeni bir sinema filminde oynadı. 

 ► Karadayı sezon finali yapmadan önce heyecan gitgide tırmanıyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel bu bölüm de yine döktürdü..

Necdet, Savcı Feride'ye nasıl bir ifade verdi? Mahir Kara ateşe verilen evdeki dosyaları yangından kurtarabilecek mi, Ayten'in kimseye açıklayamadığı gizli sırrı ne? 

Pazartesi gecelerinin reyting rekorları kıran dizisi Karadayı bu hafta da sevenlerini ekrana kilitledi.Mahir’in buluşmak için haber gönderdiği Feride zor bir karar verdi. Görevinin aşkı ile gönül aşkı arasında bir cebelleşme yaşayan Feride görev aşkına yenilerek Mahir’le buluşacağını emniyete bildirdi.

Karadayı 36.Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 

Buluşacakları yere önceden polisler gelerek Feride ile beraber Mahir’i beklediler. Bir süre sonra komser Yasin’le beraber gelen Mahir, Yasin’in sayesinde Feride’nin kurduğu tuzağa girmekten kurtuldu. Fakat yine de hemen kaçmadı ve gizlice Feride’nin yanına yaklaşarak onu nefessiz bırakacak birkaç cümle kurduktan sonra kaçtı.

 KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

TWıTTER’DA KİMLER  NELER KONUŞULUYOR?

 

 

Mahir ile Feride dudak dudağa!

Karadayı dizisi kamera arkası ve set fotoğrafları...


 Karadayı'da Mahir gerçek kimliğini açıkladı

 Karadayı / İlk Tanıtım Fragmanı - TIKLA İZLE

 


YORUMLAR