Karadayı 35.Bölüm izlé, Karadayı SEZON FİNALİ bu akşam, Karadayı 35.Bölüm tek parça izle, Mahir Kara'ın itirafı herkesi sarsacak!

Karadayı 35.Bölüm tek parça full izle & Karadayı yeni bölüm, Karadayı'da son bölümde neler oldu tek parça & Kamera Arkası Fotoğrafları ve Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'in kamera arkası fotoğrafları

► Kenan İmirzalıoğlu'nun Ezel dizisinden sonra başladığı yeni projesi Karadayı ilk bölümlerinden itibaren emin adımlarla reytinglerde tepeye tırmandı ve pazartesi akşamlarının yıldızı haline geldi. Yakışıklı oyuncunun yanı sıra Bergüzar Korel ve yılların tiyatrocusu Çetin Tekindor'un ki Babam ve Oğlum filminde herkesi ağlatmıştı, performansları da tartışılamaz şekilde beğeni topladı. Bunlara ilaveten Küçük Nazif karakterini canlandıran, Ataberk Mutlu da son dönemin Öyle Bİr Geçer Zaman Ki'nin Osman'ından sonra en beğenilen çocuk oyuncularından oldu ve hem bir reklamda hem de Arkadaşım Max diye yeni bir sinema filminde oynadı. 

Karadayı Sezon finali bu akşam ekranlara gelecek.. Karadayı'nın sondan ikinci bölümünde ise finale dair çarpıcı ipuçları verildi:

10 Haziran 2013 pazartesi akşamı ekranlara gelen Karadayı'nın 35. bölümünde neler yaşandı? İşte Karadayı 35. bölümde yaşananlar...

Pazartesi akşamları Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Karadayı'da dün gece yine nefesler tutuldu. Karadayı 35. bölüm dün akşam yayınlandı. Peki Karadayı'da neler yaşandı?

İşte cevabı:

Kaçak durumda olan Mahir Kara, katilini yakalayıp sorguladıktan sonra, işin arkasında mahallenin kabadayısı Necdet'in olduğunu öğrendi. Bu bilgileri Feride'ye ulaştırmak için bir hayli uğraşan Mahir, kafede Feride ile oturan Savcı Turgut'un lavaboya gitmesini fırsat bilerek yanaştı ve herşeyi anlattı.

Konuşmanın sonlarında Savcı'nın elinde silahıyla gelmesi, Mahir'i çaresiz bıraksa da Feride imdadına koşmaktan çekinmedi. Mahir ve Feride’nin peşinde olan Turgut, onların yerini bulur.

MAHİR EVLENME TEKLİF ETTİ

Aşka teslim olan Feride, yaşadıklarını ardında bırakmak ister. Ancak Mahir Feride’nin peşini bırakmaz. Feride hiç beklemediği bir yerde Mahir’i yanı başında bulur. Mahir Feride’ye evlenme teklif eder.

Feride Yasin’den sevkiyatla ilgili gerçekleri öğrenir ve olayların iç yüzünü araştırmaya başlar. Turgut’u sorgulayan Feride, Turgut’un hiç ummadığı bir yerden bir yalanını yakalar.

Mahir davayla ilgili çok önemli bir yol kat eder. Kendisini vuran İbrahim’i hatırlar ve onu bulur. İbrahim Mahir’e Necdet’in ismini verir! Mahir Turgut’u bulmaya bir adım daha yaklaşmıştır.

KARADAYI 36. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Karadayı dizisinin 36. bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 17 Haziran 2013 akşamı atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

35. bölüm sonunda Mahir yangını görmüştü. Şimdi ise ilk fragmanda Mahir'in nezarethanede olduğu ve babasının şiir söylediği gösteriyor.

Bunun üzerine Komiser Yasin vuruluyor ve olaylar gitgide kötüye gidiyor.

AYTEN NECDET'E HER ŞEYİ ANLATIYOR

Karadayı dizisinin 36. bölüm 2. fragmanında ise Ayten Necdet'e ona tecavüz edenin kim olduğunu açıklıyor. Necdet gardiyana Feride Hakim'le görüşmek istediğini söylüyor.

Ayten Necdet'e yalan mı yoksa doğru mu söyledi? Necdet Feride'ye her şeyi açıklayacak mı?

Tüm bu merak edlen sorular 17 Haziran 2013 akşamı atv ekranlarında olacak.

İlgili Galeriler:

Feride Mahir'le ilk defa öpüşüyor.

 KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

TWıTTER’DA KİMLER  NELER KONUŞULUYOR?

 

 

Mahir ile Feride dudak dudağa!

 

Karadayı dizisi kamera arkası ve set fotoğrafları...


 Karadayı'da Mahir gerçek kimliğini açıkladı

 Karadayı / İlk Tanıtım Fragmanı - TIKLA İZLE

 


YORUMLAR