17 Nisan 2014 Perşembe
   29.04.2013 23:58:14

Karadayı 30. bölüm 1. ve 2. fragman izle - Atv dizi izle, Karadayı 29.Bölüm izle | full izle, hd izle, tek parça seyret izle

Karadayı 29 bölüm izle, karadayı yeni bölüm izle, karadayı 29 nisan son bölüm izle, karadayı 29.bölüm full izle, karadayı 29.bölüm hd izle

Karadayı dizisinin son bölümünde neler oldu, mahir öldü mü? Turgut hangi entrikaların içinde, atv'nin sevilen dizisinde heyecan doruğa çıktı, Karadayı sevenler heyecana yelken açtı.

İşte bu hafta yaşananlar ve gelecek haftanın fragmanı...

Ölümün nefesi Mahir'in ensesinde! Mahir’in sırrını öğrenen Feride, şok olur. Mahir’i tutuklatmaya karar verir. Ancak durumdan istifade eden Turgut, Feride’nin yüreğini kazanmak için sürpriz bir hamle yapar.

Mahir, sevkiyatta çıkan olayların örtbas edilmesinde Turgut’un parmağı olduğundan şüphelenir. Dava dosyasına ulaşmak için gizlice adliyede Turgut’un odasına girer. Bu sırada Mahir, ölüm fermanının yazıldığından habersizdir.

Mahir, Turgut’un maskesini düşürmek için Feride’nin karşısına çıkar. Ancak hayatı tehlikededir. Ölümün soğuk nefesi Mahir’in ensesindedir.

Karadayı 29.Bölüm fragmanı 29 Nisan Pazartesi:

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

KARADAYI DİZİSİNDEN EN ÖZEL FOTOĞRAFLAR:

MAHİRİN SIRRI NE?

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrolünü oynadığı, Pazartesi akşamları ekrana gelen ve Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Karadayı dizisinde yine nefesler tutulacak izleyici ekran başına kitlenecek.

Karadayı Yeni Bölüm'de; Mahir'in sırrını öğrenen Feride şok olur. Mahir'i tutuklatmaya karar verir. Ancak durumdan istifade eden Turgut, Feride'nin yüreğini kazanmak için sürpriz bir hamle yapar.

Mahir sevkiyatta çıkan olayların örtbas edilmesinde Turgut'un parmağı olduğundan şüphelenir. Dava dosyasına ulaşmak için gizlice adliyeye, Turgut'un odasına girer. Bu sırada Mahir, ölüm fermanının yazıldığından habersizdir!

Mahir, Turgut'un maskesini düşürmek için Feride'nin karşısına çıkar. Ancak hayatı tehlikededir. Ölümün soğuk nefesi Mahir'in ensesindedir!

VURULAN MAHİR YAŞAYABİLECEK Mİ?

Fragmanda vurulduğu görülen Mahir yaşayacak mı?

Feride ile Mahir'in aşkı ne olacak?

Mahir ile Feride tekrar biraraya gelecek mi?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Karadayı dizisinin 29 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde yanıt bulacak.

Karadayı’nın son iki bölümünde oyunculuğuyla dikkat çeken bir mafya üyesi olan ve kendi lakabını taşıyan kulübün sahibi ‘Yılan Merdan’ , aslında daha önce de çok sayıda dizide oynamıştı .Fakat Karadayı’daki performansı ve bir gözü kapalı haldeki sert görünümüyle önümüzdeki bölümlerde de sıkça izleyeceğiz Yılan Berdan’ı..

YILAN BERDAN'IN GERÇEK İSMİ NE?
Gerçek ismi Mehmet Bozdoğan olan Yılan Berdan, son bölümünü izleyenlerin de bildiği gibi Necdet’in hamamına yılanlı mesaj göndermişti. Mahir’i ele geçirmek için Necdet’i kullanan Yılan Berdan’a henüz Necdet kafa tutamıyor.

Karadayı dizisi oyuncuları (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara

Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim)

Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif)

Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser)

Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Civan Canova,

Melike İpek Yalova,

Erkan Avcı,

Şebnem Dilligil,

Leyla Lydia Tuğutlu

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!