Karadayı 29.Bölüm fragmanı izle.. Karadayı son bölüm özeti izle.. Karadayı yeni bölüm fragmanı izle.. Karadayı'da bu hafta neler olacak? Kenan İmirzalıoğlu Bergüzar Korel

Karadayı 29.Bölüm fragmanı izle.. Karadayı yeni bölüm fragmanı izle.. Karadayı 29.Bölüm kamera arkası... Karadayı resimleri.. Karadayı fotoğrafları.. Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel

Karadayı son bölüm özeti:   

Beklenen an geldi! Salih’in Mahir olduğunu anlayan Necdet, bu gerçeği Turgut’a anlatır. Turgut, Mahir’in maskesini düşürmek için büyük bir oyun planlar.

Mahir, kabadayıların bir sevkiyatında Yasin’e yardım eder. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Olay yerinde Turgut’u gören Mahir’in içine bir şüphe düşer. Mahir, Turgut’un karanlık yüzünü görmek üzeredir.

Davasında iyice köşeye sıkışan Mahir, Feride’yi daha fazla incitmek istemez ve kimliğini açıklamaya karar verir. Ancak önce Feride’ye evlenme teklif edecektir. Bu sırada Turgut da Feride’nin gerçekleri öğrenmesi için oyunu başlatır.

29.Bölüm fragmanı izle,Karadayı 29.Bölüm fragmanı sizlerle.Karadayı 29.Bölüm fragmanında neler olacak? Karadayı 29.Bölüm fragmanı heyecanı bitmiyor.

 

 

ATV’nin sevilen dizisi Karadayı da bu hafta ortam oldukça geriliyor. Büyük merakla beklenen bölümde Mahir kimliğini açıklayıp Feride ye evlenme teklifi edecektir. Ancak olaylar bunlardan ibaret değildir.

Necdet, Salih’in Mahir olduğunu anlamıştır ve bunu Turgut’a anlatacaktır. Kabadayıların bi sevkiyatında Mahir, Yasin’e yardım edecektir fakat olay yerinde Turgut’u da gören Mahir şüphelenir. Mahir, Turgut’un gerçek yüzünü görmeye çok yaklaşmıştır.

Mahir davasında iyice köşeye sıkışmış ve Feride ye gerçekleri anlatıp evlenme teklifi etmek üzereyken Turgut gerçekleri öğrenmesi için Feride’yi harekete geçirecektir.

Karadayı 29.Bölüm fragmanı 29 Nisan Pazartesi:

 

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

KARADAYI DİZİSİNDEN EN ÖZEL FOTOĞRAFLAR:

Karadayı’nın son iki bölümünde oyunculuğuyla dikkat çeken bir mafya üyesi olan ve kendi lakabını taşıyan kulübün sahibi ‘Yılan Merdan’ , aslında daha önce de çok sayıda dizide oynamıştı .Fakat Karadayı’daki performansı ve bir gözü kapalı haldeki sert görünümüyle önümüzdeki bölümlerde de sıkça izleyeceğiz Yılan Berdan’ı..

Gerçek ismi Mehmet Bozdoğan olan Yılan Berdan, son bölümünü izleyenlerin de bildiği gibi Necdet’in hamamına yılanlı mesaj göndermişti. Mahir’i ele geçirmek için Necdet’i kullanan Yılan Berdan’a henüz Necdet kafa tutamıyor.

Karadayı dizisi oyuncuları (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara

Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim)

Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif)

Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser)

Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Civan Canova,

Melike İpek Yalova,

Erkan Avcı,

Şebnem Dilligil,

Leyla Lydia Tuğutlu

 

 


YORUMLAR