Karadayı 23.Bölüm tek parça izle full izle HD izle Karadayı 23.Bölüm izle

18.03.2013,Karadayı 23. Bölüm hd izle,Karadayı 23. Bölüm seyret,Karadayı 23. Bölüm full hd izle,Karadayı 23. Bölüm yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

  

 Orhan'dan gelen acı haber ne?
Mahir’in Feride’yle bir ilişkisi olduğunu anlayan Nazif, Mahir’den hesap sorar. Mahir’in söyledikleri Nazif’i şoke eder.

Turgut’un planları işlemektedir. Nazif’in kaçırılışıyla darmaduman olan Kara ailesi, Orhan’dan gelen acı bir haberle sarsılır!

Osman bu tezgâhta abisi Necdet’in parmağı olduğunu anlar. Mahir Osman’ı konuşturmak için köşeye sıkıştırır. Bu sırada Nazif bir telefon alır. Torununu kurtarmak için tek bir yol vardır!

Mahir’in doğum günü davetine gelmesini bekleyen Feride büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Turgut Mahir’in yokluğundan yararlanır ve Feride’yi yalnız bırakmaz.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI :

  KARADAYI DİZİSİNDEN EN ÖZEL FOTOĞRAFLAR:

Karadayı - Karadayı dizisi izle!, Atv - Karadayı 22.yeni bölüm fragmanını  izle,Karadayı 22.yeni Bölüm fragmanı izle, Karadayı 22.bölümde Mahir'in Feride'ye aşkını ilan ediyor! Karadayı 22.bölümde nefesler tutuluyor, Karadayı 22.bölümde neler olacak? Karadayı 22.bölümde yine sürprizler var, Karadayı 22. yeni bölüm bu akşam sizlerle olacak, Karadayı 22. bölüm fragmanı izle, Karadayı 22. bölüm fragmanı.

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE

 

Karadayı son bölüm özeti:

Feride Kara ailesini sorgularken Mahir de ordadır! Feride aile üyelerine Mahir Kara’yı sorar. Aynı anda eve Ayten de gelir. Kaçacak yeri kalmayan Mahir iyice köşeye sıkışır.Mehmet Saim, Feride’nin Mahir’le Abant’ta baş başa olduğunu öğrenir. Mahir’i kendi özel yöntemiyle uyarır.

Mahir, Turgut’un yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Buna karşılık Turgut, Kara ailesini dağıtmak için acımasızca harekete geçer. Nazif ise hapishanede aldığı sürpriz bir haberle şoke olur!

Ayten rahat duramaz ve Nazif Kara çıkar çıkmaz Mahir'i Gammazlar..Fragmandan anlaşıldığına göre Nazif Kara 'Bu Hakime Hanım Değil mi?' diyerek Mahir ve Feride'yi bir arada görüyor. "Mahir bunu nasıl yapar?" diyerekte tepkisini koyuyor.

Karadayı 23.Bölüm'de neler olacak. Karadayı beklenen 23.bölümü ile 18 Mart 2013 pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Karadayı dizisi yayınlanan son bölümünde Nazif ailesiyle hasret giderirken, Turgut'un Kara ailesiyle ilgili acımasız planları işlemeye başlar. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un canlandırdığı Mahir Kara, Feride Şadoğlu ve Nazif Kara karakterleriyle zirveyi göğüsleyen oyuncuların yer aldığı Karadayı dizisinin yepyeni bölüm fragmanı izle.

Karadayı 23. bölümü ile 18 Mart 2013, Pazartesi günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Karadayı 23. bölüm fragmanı:

Oyuncular 
Kenan İmirzalıoğlu
Çetin Tekindor
Bergüzar Korel
Yurdaer Okur
Rıza Kocaoğlu

Karadayı’nın son iki bölümünde oyunculuğuyla dikkat çeken bir mafya üyesi olan ve kendi lakabını taşıyan kulübün sahibi ‘Yılan Merdan’ , aslında daha önce de çok sayıda dizide oynamıştı .Fakat Karadayı’daki performansı ve bir gözü kapalı haldeki sert görünümüyle önümüzdeki bölümlerde de sıkça izleyeceğiz Yılan Berdan’ı..

Gerçek ismi Mehmet Bozdoğan olan Yılan Berdan, son bölümünü izleyenlerin de bildiği gibi Necdet’in hamamına yılanlı mesaj göndermişti. Mahir’i ele geçirmek için Necdet’i kullanan Yılan Berdan’a henüz Necdet kafa tutamıyor.

Karadayı dizisi oyuncuları (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara

Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim)

Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif)

Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser)

Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Civan Canova,

Melike İpek Yalova,

Erkan Avcı,

Şebnem Dilligil,

Leyla Lydia Tuğutlu

 

 


YORUMLAR