Karadayı 22. Bölüm fragmanları, 11 Mart Pazartesi, İZLE - Kamera Arkası Fotoğrafları

Karadayı yeni bölüm fragmanları: 22.Bölüm, Karadayı 22.bölümü ile 11 mart pazartesi akşamı Atv ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.. 1, 2 ve 3. Fragmanlar

 Atv Ekranlarında yayınlanan dizilerinden olan "Karadayı" heyecanla beklenen 22.bölüm fragmanını sayfamızdan izleybilirsiniz. Karadayı 22. bölümü ile 11 Mart 2013 Pazartesi akşamı kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek..

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var. İşte Karadayı 22.Bölüm Fragmanı.

Atv ekranlarında 11 Mart günü ekrana gelecek olan Karadayı 22 bölüm fragman yayınlandı.

Karadayı 22. bölümde neler yaşanacak?

 

 

Karadayı - Karadayı dizisi izle!, Atv - Karadayı 22.yeni bölüm fragmanını  izle,Karadayı 22.yeni Bölüm fragmanı izle, Karadayı 22.bölümde Mahir'in Feride'ye aşkını ilan ediyor! Karadayı 22.bölümde nefesler tutuluyor, Karadayı 22.bölümde neler olacak? Karadayı 22.bölümde yine sürprizler var, Karadayı 22. yeni bölüm bu akşam sizlerle olacak, Karadayı 22. bölüm fragmanı izle, Karadayı 22. bölüm fragmanı.

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE

Karadayı 22. Bölüm 2.Fragmanı:

 

Oyuncular 
Kenan İmirzalıoğlu
Çetin Tekindor
Bergüzar Korel
Yurdaer Okur
Rıza Kocaoğlu
 

Karadayı dizisi Son Bölümü ve Yetenek Sizsiniz Türkiye arasında büyük bir izlenme yarışı var.

Ekranların en çok izlenen eğlence programlarından birisi olan Yetenek Sizsiniz Türkiye ile Karadayı dizisi arasındaki en çok izlenme yarışını Yetenek sizsiniz Türkiye kazandı ve Pazartesi gecesinin en çok izlenen programı oldu. Karadayı dizisi ise ufak bir farkla gecenin en çok izlenen 2. yapımı oldu.
 

Karadayı 22.Bölüm 3.Fragmanı:


YORUMLAR