Karadayı 2. sezon yeni bölüm Fragmanı Çıktı, İZLE, Kamera Arkası Fotoğrafları

Karadayı yeni bölümleriyle 2. sezonda Eylül ayında ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Peki Karadayı yeni bölüm ne zaman? Setten en son kareler

KARADAYI YENİ SEZON 9 EYLÜL PAZARTESİ AKŞAMI ATV'DE BAŞLIYOR!

Kenan İmirzalıoğlu'nun Mahir Kara adlı bir kabadayıyı canlandırdığı, Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'in hakim rolünde seyircinin karşısına çıktığı KARADAYI şimdilik, kısa bir süre için, bu yıl bitti ve seezon finali yaptı. Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük rakibi Kenan İmirzalıoğlu ile Karadayı sezon finali yaptı. Eğer önümüzdeki yıl Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir poreje başlamassa Kenan İmizrzalıoğlu rakip tanımayacak. 

"Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.."

 Karadayı 2. Yeni Sezon Yeni Bölümler Ne Zaman Yayınlanacak? Karadayı 37. Yeni Bölümüyle Eylül ayında yeni sezona merhaba diyecek.  Kenan İmirzalıoğlu'nun Ezel dizisinden sonraki en iddialı projesi olan Karadayı 37. bölüm fragmanı yayınlandı.

Karayı dizisinin merak edilen konularından biri de Kibrit Yasin ölecek mi ?veya Kibrit Yasin yaşayacak mı? Bu konuda herhangi bir kesinlik yok. Dizinin özellikle son bölümlerinde Mahir ile Yasin uyumu dikkat çekti. Sonuç olarak karadayi dizisi kısa bir dönem yani 1 sezonluk olmasına rağmen büyük bir ilgi ile izleniyor ve her kesin ilgi odağı oldu şimdiden.

KARADAYI DİZİSİNDEN KAMERA ARKASINDA NELER OLDU?

 Karadayı son bölüm,sezon finali,37. Bölüm hd izle,Karadayı 37. Bölüm TEK LİNK,full izle,tek parça,seyret,Karadayı 37. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle,full hd izle,tek parça izle,fragman, Karadayı son bölüm, yeni bölüm, final bölümü,  9 eylül,  Pazartesi, Karadayı 37. Bölüm tek parça full izle,tek link séyret,Karadayı 37. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle & Kamera Arkası Fotoğrafları, Karadayı son bölüm, yeni bölüm, final bölümü tek link kesintisiz izle, 9 eylül Pazartesi, Karadayı 37. Bölüm tek parça full izle,tek link séyret,Karadayı 37. Bölüm full hd izle, setten kareler, Karadayı yeni sezon,eylül,sezon finali,YENİ bölüm,sezon finali,final bölümü,37. Bölüm hd izle,Karadayı 37. Bölüm TEK LİNK,full izle,tek parça,seyret,Karadayı 37. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürüyor... Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı dizide Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu ve daha bir çok usta isim kabadayılığın tarihini yazacak bu serüven için biraraya geldiler.

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

Karadayı Oyuncular (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara

Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim)

Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif)

Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser)

Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Civan Canova,

Melike İpek Yalova,

Erkan Avcı,

Şebnem Dilligil,

Leyla Lydia Tuğutlu

Karadayı ilk tanıtım fragmanı:

 

Sevilen dizi Karadayı‘nın sezon finalinde Mahir Kara tutuklanarak babası Nazif Kara‘nın bulunduğu hapishaneye getiriliyor ve babasından gece şiir okumasını istiyor. Nazif Kara ise gece olunca Ahmet Arif‘in Hasetinden Prangalar Eskittim şiirini okuyor.

Hasretinden Prangalar Eskittim

Seni, anlatabilmek seni

İyi çocuklara, kahramanlara

Seni anlatabilmek seni,

Namussuza, halden bilmeze,

Kahpe yalana.

 

Art arda kaç zemheri,

Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu

Dışarıda gürül- gürül akan bir dünya

Bir ben uyumadım,

Kaç leylim bahar,

Hasretinden prangalar eskittim.

Saçlarına kan gülleri takayım,

Bir o yana Bir bu yana

 

Seni bağırabilsem seni,

Dipsiz kuyulara,

Akan yıldıza,

Bir kibrit çöpüne varana,

Okyanusun en ıssız dalgasına

Düşmüş bir kibrit çöpüne,

 

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,

Yitirmiş öpücükleri,

Payı yok, apansız inen akşamlardan,

Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,

Seni anlatabilsem seni…

Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır

Üşüyorum, kapama gözlerini.

Ahmet ARİF


YORUMLAR