Karadayı 16. Bölümü full izle, Karadayı'nın son bölümünü yeniden izle 30 Ocak 2013

28.01.2013,Karadayı 16. Bölüm hd izle,Karadayı 16. Bölüm seyret,Karadayı 16. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

      Feride ile Mahir'in arası açılıyor!

Feride, Ayten’in gelişinden sonra Mahir’le arasına duvar örer. Mahir, ilk kez Feride’yi kaybetmekten korkar ve duygularını dillendirmek ister.

Mahir, Yasin’den davanın seyrini değiştirebilecek bir bilgi edinir. Yasin, Serra’nın ilk ifadesinin değiştiğini görmüştür. Mahir bu bilgiyi araştırırken Turgut da Nazif’in ilk cinayet dosyasının peşine düşer.

Melih’in Nazif’le yaptığı röportajın değiştirilerek yayınlanması herkesi şok eder. Melih, Kara ailesinden özür dilemek ister ve hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.


Karadayı, 2012 yılında ATV Türk televizyon kanalında yayına giren drama ve aksiyon içerikli televizyon dizisidir. Konu başlıkları 1 Yapım hakkında 1.1 Konu 2 Kaynakça 3 Dış bağlantılar Yapım hakkında Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, kurgusunu ise Ezel dizisinin de kurgusunu yapan Kerem Çatay'ın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı birlikte üstlenmişlerdir. Karadayı dizisi 2012 yılı kış sezonunda ATV ekranlarında ilk sezonu ile başlamıştır. Filmde 1970'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştığı dizide Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu gibi oyuncular yer almaktadır. Konu [değiştir] 35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970'li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün ailenin babası Nazif işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası alır. Mahir artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşacaktır.

YORUMLAR