Kanal D Küçük Ağa dizisi 6. bölüm full hd izle (Küçük Ağa Son Bölüm) 04.03.2014

Küçük Ağa kaçıranlar için son bölüm. Merakla beklenen dizi "Kurt Seyit ve Şura"beklenenin aksine reyting sonuçlarında ikinci oldu.Küçük Ağa birinci oldu.

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Küçük Ağa dizisi 6.bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Küçük Ağa 6.Bölüm izle, Küçük Ağa 6.Bölüm tek parça izle, Küçük Ağa 6.Bölümde neler yaşanacak? Küçük Ağa'da bu hafta izleyenleri ne gibi sürprizler bizleri bekliyor olacak?

Başrollerinde 'Emret Komutanım, O Şimdi Asker, Lise Defteri' gibi unutulmaz dizilerden tanıdığımız Sarp Levendoğlu, 'Kış Masalı ve Yer Gök Aşk' dizilerinden tanıdığımız Birce Akalay, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin 'Küçük Osman'ı' Emir Berke Zincidi ve usta sanatçı Zeki Alasya yer almaktadır.

 

Küçük Ağa 6. Bölüm izle. Küçük Ağa 6. Bölüm full izle. Küçük Ağa 6. Bölüm seyret. Küçük Ağa son bölüm izle tıkla dizi izle... Küçük Ağa 6. Bölüm izle, Küçük Ağa tek parça izle, Küçük Ağa son bölüm izle, fenomen dizi Küçük Ağa yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...

Küçük Ağa 6. Bölüm izle 4 Mart Salı dizisi Küçük Ağa yeni bölümü ile sizlerle buluştu.

Küçük Ağa 6. bölüm özeti...

Küçük Ağa 6. bölümde Mehmetcan ortalığı birbirine katıyor

Küçük Ağa 6. bölümde annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturdukça koşturuyor.

Küçük Ağa 6. bölümde Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.

Küçük Ağa 6. bölümde Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.

Ünlülerin “Kurt Seyit ve Şura” yorumları

SARP LEVENDOĞLU KİMDİR?

Sarp Levendoğlu 1982, Ankara doğumlu Türk oyuncu ve yönetmendir. Oyunculuğa altı yaşında başladı. Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni olması dolayısıyla ilk oyunculuk çalışmalarını onun projelerinde yapmıştır. Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha'nın gözleri adlı dizilerde ve O Şimdi Asker ile Emret Komutanım Şah Mat adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Emret Komutanım ve Gece Gündüz dizilerinde yönetmenlik de yapmıştır.

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2006). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik yarışması'da Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde başkarakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda 2008 Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır.Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir.

Şu anda Avşar Film yapımı ve Fox Tv de yayınlanan Yer Gök Aşk adlı dizide Havva karakteriyle Murat Ünalmış ile başrolleri paylaşan Akalay aynı zamanda rol arkadaşı Ünalmış'la 2011 yılının Mayıs ayında dünya evine girmiştir.2012 yılında ise 1,5 yıllık evlilikten sonra boşanmışlardır.

2016 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Türkiyenin Opera Sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2016 yılında Trt1 de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Şimdi Kanal D de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karekterini canlandırıyor.

Küçük Ağa’dan Büyük Başarı

Son haftalarda Kayıp, Vicdan, A.Ş.K. gibi birbirinden iddialı dizilerini yayından kaldıran Kanal D’nin nihayet yüzü güldü! Başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin paylaştığı yeni dizi Küçük Ağa; dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle ekranın zirvesine yerleşti.

Etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan 6 yaşındaki Mehmet Can, nam-ı değer “Küçük Ağa”nın maceralarını anlatan dizi; hem totalde hem de AB grubunda birinci olmayı başardı. Böylece Kanal D; Güneşi Beklerken, Arka Sokaklar ve Yalan Dünya dışında iyi reyting getiren bir yapıma daha kavuşmuş oldu.

‘Küçük Ağa’dan reytinge damga

Kanal D’de önceki akşam ilk bölümüyle ekrana gelen başrollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin paylaştığı ‘Küçük Ağa’ reytinglere damgasını vurdu. Dizinin ilk bölümü hem Tüm Kişiler’de hem de AB Grubu’nda birinci olmayı başardı. Dizi, Tüm Kişiler’de yüzde 8.76 reyting alırken her 100 kişiden 20’si tarafından izlendi. AB Grubu’nda ise yüzde 8.21 yüzde reyting almayı başaran ‘Küçük Ağa’ her 100 kişiden 26’ü tarafından izlenerek büyük başarı yakaladı.

 Kanalda yayınlanacak yeni dizinin ilk tanıtım fragmanı ekrana geldi.

Önümüzdeki haftalarda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 'Küçük Ağa' dizisinin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi yer alıyor.

Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz- Erol Özlevi’nin yaptıkları dizinin senaryosunu ise Ahmet Yurdakul- Ozan Yurdakul- Sinan Yurdakul kaleme alıyor.

DİZİNİN KONUSU

İstanbul’un görmüş geçirmiş varlıklı ailesinin kızı Sinem (Birce Akalay) ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali (Sarp Levendoğlu), 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin fark etmediği bir ilgiye sahiptir. Ali de yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyeli yüksek olan 6 yaşındaki Mehmet Can (Emir Berke Zincidi), anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır.

'Küçük Ağa' temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin önemine değinmeye çalışan bir öykünün kahramanıdır.

Herşey böyle başlamıştı:

 


YORUMLAR