Kanal D Güneşi Beklerken İzle - 17. Bölüm Tek Parça ve 18. Bölüm Fragmanı (3 Kasım Pazar)

Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıca Güneşi Beklerken'in son bölümü 17. bölümü internetten izlemek isterseniz haberimizi okuyabilirsiniz.

Güneşi Beklerken 18. Bölüm fragmanı izle,Tek Parça İzle,Güneşi Beklerken 18. Bölüm İzle,3 kasım Pazar,Güneşi Beklerken,27 Ekim 2013,Güneşi Beklerken İzle,Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle,Kanal D İzleGüneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı  yeni bölüm: 3 Kasım pazar Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı.. Güneşi Beklerken'de heyecan dolu bir bölüm yaşanacak!

GÜNEŞİ BEKLERKEN 18. BÖLÜM FRAGMANI İZLE Kanal D Güneşi Beklerken 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 18. bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı...Kerem ile Barış karşı karşıya geliyor... Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya geliyor.

 

Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e. 

Kerem ile Melis’in flört etmeye başlaması okulda büyükyankı yaratır. Buna en çok şaşıranlar ise Barış ve Zeynep olur. Aşıkları her yerde el ele, kol kola görmek ikisini de rahatsız etmeye başlar. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok buna çok üzülür. Üstelik bir de kendini Demet’e karşı çok zor duruma düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır.

 Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24com)

 

 

 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 
 
 

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu; Yapım: D Productions Yapımcı: E. Ayşe Durmaz Yönetmen: Altan Dönmez Senaryo: Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Cüneyt Bolak ve Deniz Dargı Müzik Süpervizör: Demir Demirkan Müzik: Ozan Yılmaz Oyuncular: Emre Kınay (Cihan), Hande Doğandemir (Zeynep), Kerem Bursin (Kerem), İsmail Ege Şaşmaz (Barış),Yağmur Tanrısevsin (Melis), Ebru Aykaç (Demet), Gökçe Yanardağ (Tülin), Simay Küçük Tuna ( Sevim), Hasan Şahintürk (Ahmet), Ece Dizdar ( Melda), Deniz Türker (Jale), Gökhan Atalay (Tayfun), Merve Hazer (Yağmur) ve Hale Akınlı (Anneanne).. güneşi beklerken 18.bölüm,kanal d,güneşi beklerken 18.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,3 kasım 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedigüneşi beklerken 18.bölüm,,kanal d,güneşi beklerken 18.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,3 kasım 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu , Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni,


YORUMLAR