Kanal D - Güneşi Beklerken 17. Bölüm fragmanı İZLE,20 Ekim Pazar, Barış ile Zeynep ayrılıyor mu?

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken son bölüm tek parça izle.. Güneşi Beklerken 17.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken yeni bölüm HD yayın izle.. Güneşi Beklerken 17.Bölüm fragmanı izle.

 Güneşi beklerken 17. bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 20 Ekim 2020... Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi beklerken 17. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 20 Ekim 2020. 20 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak dizide Zeynep merakla babasını arıyor. Cihan tahlil sonuçlarını öğreniyor heyecan artacak. Güneşi Beklerken 17. son bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken fragman.. 

Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in bu hata yayınlanacak olan bölümü yine merakla bekleniyor. Güneşi Beklerken 17. bölm fragmanıda yayınlandı fragman takiplerini sitemizden öğrenebilirsiniz. 20 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan diziye bu hafta Kerem ile Zeynep'in amansız aşkı damgasını vuracak. Özellike yayınlanan 16. bölümden sonra seyirci iyiden iyiye heyecanlanmış durumda. Ayrıntılar sitemizde. Güneşi Beklerken 17. bölümde neler yaşanacak?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken dizisinin 17 Ekim Pazar günü yayınlanacak 17. bölüm fragmanlarını buradan full izleyebilir, internet özel videolarını buradan takip edebilirsiniz. Kerem, kardeş gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği kişi olan Barış’ı üzmemek için, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracağını düşündüğü bir çılgınlık yapıyor.

Kerem ile Melis’in flört etmeye başlaması okulda büyükyankı yaratır. Buna en çok şaşıranlar ise Barış ve Zeynep olur. Aşıkları her yerde el ele, kol kola görmek ikisini de rahatsız etmeye başlar. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok buna çok üzülür. Üstelik bir de kendini Demet’e karşı çok zor duruma düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır.


YORUMLAR