18 Nisan 2014 Cuma
   17.12.2013 16:28:27

Kaçak son bölüm izle,24aralık kaçak 12.yeni bölüm bu akşam atv 'de

Kaçak dizisinin yayınlandığı atv kanalı kaçak son bölüm ve kaçak geçmiş bölümlerini yayınlamaktadır. 24 aralık kaçak yeni bölüm fragmanı henüz atv ekranlarında çıkmadı.

Kaçak dizisi yeni bölümde İsmet Ali Topçuoğlu'nun otelinin otoparkında köşeye sıkıştırdığı Serhat ve arkadaşları için silahlar çekilmiştir, tetiğe basmadan önce son cümleler söylenirken bir anda elektrikler kesilir. Fırsattan faydalanan Serhat, Dadaylı ve Nazmi oradan uzaklaşırken kendi planları dışında kesilen elektrik kafalarında soru işareti bırakır.     

Kaçak, Kaçak izle, Kaçak hd izle, Kaçak tek parça izle, Kaçak full hd izle, Kaçak Atv canlı izle, Kaçak 13.Bölüm fragman izle, Kaçak 13.Bölüm izle, Kaçak 13.Bölüm hd izle, Kaçak 13.Bölüm fragman tek parça izle, Kaçak 13.Bölüm full hd izle, Kaçak 13.Bölüm Atv canlı izle, Kaçak seyret, Kaçak 13.Bölüm seyret, Kaçak 13.Bölüm Atv canlı seyret.

Atv'nin yeni dizilerinden olan Kaçak tüm heyecanı ile devam ediyor. Eski bir polisin hikayesinin anlatıldığı dizinin başrolünde ise Kurtlar Vadisi dizisinden tanıdığımız Gürkan Uygur yer alıyor. 

Kaçak 12. Bölüm İzle

Yaptığı bu hareketten sonra Ertan, İsmet Ali Topçuoğlu’ndan yardım istemek zorunda kalacak. Serhat'ın kendisini bu duruma düşürmesinden dolayı oldukça hırslanan Ertan, Serhat'tan intikamını alabilmek için Nurgül'ü öldürme planları yapar.

 

KAÇAK - KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

 

 

Kaçak 13. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Salı-İzle

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor. G

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!