Kaçak izle, Kaçak 13. bölüm full tek parça izle

ATV'nin Kaçak dizisi oyuncularından Gürkan Uygun’un “Kurtlar Vadisi”nden (atv) çıkıp Shakespeare oynamak istediği yıllardan beridir dostuyum. Gördüğüm en sıkı oyunculardan biri.

  POSTA gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar, Kaçak dizisini ve Gürkan Uygun'un Memati karakterinden sıyrılışını yazdı: Gürkan Uygun Kaçak dizisi için Memati karakterinden nasıl sıyrıldı. Kaçak İzle ATV

Memati hafif kalır vallahi!

Amaç bir Memati Baş yaratmaksa “Kaçak” (atv) dizisi hakikaten Memati karakterini mumla aratacak bir aslan parçası yarattı; Serhat...

Gürkan Uygun’un “Kurtlar Vadisi”nden (atv) çıkıp Shakespeare oynamak istediği yıllardan beridir dostuyum. Gördüğüm en sıkı oyunculardan biri. Ve kabul etmek gerekirse artık aksiyon işlerinin bir numaralı ve en samimi adamı...

Ama bizde aksiyon ille de ağır bir şiddetle birlikte anılıyor. Önceki günkü matkapla kafa delme sahnesi bir “Kurtlar Vadisi” klasiği olan boğaz kesme vukuatını hiç aratmadı...

Bu denli şiddet, kimi zaman “Kaçak”tan kaçmamıza neden olabiliyor. Ama ne bileyim kardeşim, bizim memleketten de nahif bir şiddet fotoğrafı çıkmıyor ki. Memati ne yapabildi ki, Serhat ne yapsın?

KAÇAK DİZİSİ OYUNCUSU GÜRKAN UYGUN'A TAKSİCİ AYIBI

Hemen hemen her İstanbullu'nun taksi şoförleriyle yaşadığı sıkıntının mağduru önceki akşam Gürkan Uygun ile eşi Şebnem Hanım oldu. Beyoğlu'nda eğlenen çift, mekan çıkışında kapının önünde bekleyen bir taksiye yöneldi. Taksi şoförü Gürkan Uygun'a "Başka müşteri bekliyorum" dedi. atv'nin Kaçak dizisindeki rolüyle bir kez daha gönülleri fetheden ünlü oyuncu, bu kez hemen ilerideki taksinin yanına gitti.

GÜRKAN UYGUN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İSTANBULLU'NUN TAKSİCİYLE SINAVI!

Ancak Gürkan Uygun, bu taksi şoföründen de ummadığı bir yanıt aldı. Taksi şoförü büyük bir pişkinlikle Uygun ve eşini "Kısa mesafe gitmiyorum" diye taksisine almadı. Başarılı oyuncu ve eşi, İstiklal Caddesi'ne doğru yürümeye başladı. Bu sırada orada duran bir başka taksici ise "Memati Abi, senin hayranınım. İstediğin yere seni götüreyim sen yeter ki taksime bin" dedi. Çift, rahat bir nefes alarak taksiyle evlerinin yolunu tuttu.

KAÇAK DİZİSİ HAYRANLARI YETİŞTİ

Uygun'un taksiler tarafından alınmadığını gören bir başka taksici, "Gel abi, hayranınım. İstediğin yere seni götürürüm. Yeter ki benim taksime bin" diyerek çifti taksisine aldı.

GÜRKAN UYGUN KİMDİR?
Gürkan Uygun Sakarya Kaynarca'lıdır. Türk tiyatro, dizi film ve film oyuncusu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. Ardından Dormen Tiyatrosu'unda eğitim aldı. 1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı. Kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Halen Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide Memati karakterini canlandırmaktadır.


YORUMLAR