Kaçak 4.Bölüm izle, Kaçak 4.Bölüm tek parça izle, Kaçak 4.Bölüm full izle, Kaçak dizisi kamera arkası fotoğrafları

4.Bölüm Tek Parça izle, Kaçak 4.Bölüm Tek Parça online izle, Kaçak 4.Bölüm Tek Parça, Yeni bölüm fragmanı

KAÇAK
3. Bölüm Özeti
08 Ekim 2013, Salı 20:00

Kaçak dizisi son bölüm burada tıkla izle-kaçak dizisi 4. bölüm fragmanı... Ekranların yeni dizisi Kaçak 4. yeni bölümüyle erkanlara geliyor. Sevilen oyuncu Gürkan Uygun'nun başrollerinde oynadığı kaçak dizisinin 4. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte kaçak dizisinin 4. bölüm fragmanı... Merakla beklenen Kaçak dizisinde neler yaşanacak ? İşte Kaçak dizisi 4. bölümü ve tüm yaşanacaklar? Gürkan Uygun Kaçak dizisi ATV kanalında.. Memati'nin yeni dizisi Kaçak tanıtım fragmanı izle - dizi izle.Atv ekranlarında Kurtlar Vadisi Pusu ile meşhur olan Gürkan Uygun'un yeni dizisi Kaçak herkes tarafından beğenildi. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.  Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak / Kamera Arkası ve Setten Kareler

Gömüldüğü mezardan daha da güçlenerek çıkan Serhat eski ekibini toplamıştır. Gözü kara üç adamdan oluşan ekip, bir karargah kurar ve intikamı planlamaya başlar. Topçuoğlu ailesi ve Serhat'ın ortak geçmişi bu yolda hem avantajları hem de dezavantajları olacaktır. Ailesinin iç sorunları ve yeraltı dünyasındaki iktidar savaşı ile uğraşan İsmet Ali Topçuoğlu, karşısında bulduğu bu yeni düşmana hazırlıksız yakalanır.

Kaçak'ta Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat"ın İsmet Ali Topçuoğlu"nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir... Kurtlar Vadisi'nde uzun yıllar Memati olarak tanınan, son olarak “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan karakterini canlandıran Gürkan Uygun, Süreç Film"in yeni dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi. Gürkan Uygun'un başrolünü oynadığı dizide Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Mustafa Küçükçetin, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz da rol alıyor.


YORUMLAR