Kaçak 3. Bölüm fragman izle, Kaçak 3.Bölüm fragman hd izle, Kaçak 3.Bölüm son bölüm, Kaçak 8 Ekim 2013 izle

Kaçak dizisi fragman izle, Kaçak 3.Bölüm fragmanda Neler Olacak?, Kaçak 8 Ekim 2013 Fragmanı İzle, Kaçak 3.Bölüm fragman Tek Part izle.

01.10.2013 21:57

Kaçak Dizisi İzle – Kaçak Dizisi 2. Bölüm Bu Akşam ATV'de (1 Ekim Salı) İlk bölümü ile Salı gecesi reytinglerinde ikinci sıraya oturan Kaçak dizisinin 2. bölümü akşam ATV'de ekrana geliyor. Kaçak dizisinin yeni bölüm fragmanlarını haberimizden izleyebilir ayrıca ATV'nin canlı dizi izleme bağlantısına erişebilirsiniz.

Başrolünde Kurtlar Vadisi'nin Mematisi Gürkan Uğur'un yer aldığı Kaçak dizisi 2. bölümü ile bu akşam devam ediyor. İlk bölümü ile reytinglerde başarı yakalayan Kaçak dizisinin 30 Eylül Salı akşamı saat 20:00'da yayınlanacak 2. bölümünde kaçak artık kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adamdır ve silahlar çekilir. Kaçak, öğlen oğlunun intikamı için yenidenelinesilah alıyor. Haberimzide Kaçak dizisinin 2. bölüm fragmanlarını izleyebilir, ayrıca dizinin tamamını internetten izlemek isterseniz Kaçak dizisinin yayın saatinde aşağıdaki "Kaçak Dizidi İzle" bağlantısına tıklayarak ATV'nin canlı dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz. 

Kaçak 2. Bölüm fragmanı izle...

Kaçak 2. bölüm tek part izle - Atv dizi izle.Atv ekranlarında yayınlanan Kaçak dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Kaçak dizisinde neler yaşanacak ? İşte Kaçak dizisi 2. bölümü ve tüm yaşanacaklar ? Kaçak Yeni Dizi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı... Kaçak yeni dizi ilk bölümüyle ekranlara kitledi. Gürkan Uygun'un başrolünde oynadığı Kaçak dizisi 2. bölüm ile ekranlarda olacak. Kaçak yeni bölüm ne zaman? Kaçak 2. bölümde neler oluyor? 

Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat’ın İsmet Ali Topçuoğlu’nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir... Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un yer aldığı Kaçak dizisi Salı günü saat 20.00'de atv'de... Dizinin beğeni toplayan ilk bölümünden sonra ikinci bölümü büyük merak konusu oldu. Zira, dizi ikinci bölümü ile izleyiciyi tutmayı başarır ise uzun süre yayında kalabileceği yönünde güçlü bir sinyal verecek.

KAÇAK 2. BÖLÜM KONUSU
Gizli kimliğinin açığa çıkmasıyla kurduğu yeni hayatı bir anda alt üst olan Serhat, yıllar önce bıraktığı silahını oğlunun intikamı için yeniden eline alır. Oğlunun acısının üzerine bir de yaşadığı hayatın yalan olduğunu öğrenen Nurgül, Serhat’ı terk edip tek akrabasının yanına İstanbul’a gelir. Eski silah arkadaşı Dadaylı’yla yıllar sonra bir araya gelen Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat’ın İsmet Ali Topçuoğlu’nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir.

KAÇAK 1. BÖLÜM ÖZETİ

Kaçak bir polis olan Serhat Hakeri, Topçuoğlu ailesiyle yaşadığı bir olay yüzünden izini kaybettirmiş ve Divriği'de kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Herkes onu "Ahmet" olarak tanımaktadır. Kasabalı Nurgül ile 7 yıldır evli olan ve Ömer adında bir çocukları olan Serhat Hakeri, geçmişini tamamen geride bıraktığı bir dönemde kasabada karıştığı bir olay nedeniyle kasabalının gözünde kahraman olurken, Topçuoğlu ailesi de yıllardır izini bulamadıkları Serhat Hakeri'nin peşine düşer.

Topçuoğlu ailesinin damadı Ertan'ı karşısında gören Ahmet'in (Serhat Hakeri) hayatı, yaşadığı unutulmaz acı ile bir günde değişir. Böylece Serhat Hakeri ve Topçuoğlu ailesi arasındaki intikam savaşı yeniden alevlenir. Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.


YORUMLAR