Kaçak 2. bölüm, Kaçak dizisi yeni bölüm izle, Kaçak 2. bölüm tekrar izle HD izle, Kaçak tek parça izle 2. bölüm

Kaçak Dizisi İzle – Kaçak Dizisi 2. Bölüm ATV'de (1 Ekim Salı) İlk bölümü ile Salı gecesi reytinglerinde ikinci sıraya oturan Kaçak dizisinin 2. bölümü ATV'de ekrana geldi.

Kaçak dizisinin yeni bölüm fragmanlarını haberimizden izleyebilir ayrıca ATV'nin canlı dizi izleme bağlantısına erişebilirsiniz.

Başrolünde Kurtlar Vadisi'nin Mematisi Gürkan Uğur'un yer aldığı Kaçak dizisi 2. bölümü ile bu akşam devam ediyor. İlk bölümü ile reytinglerde başarı yakalayan Kaçak dizisinin 30 Eylül Salı akşamı saat 20:00'da yayınlanacak 2. bölümünde kaçak artık kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adamdır ve silahlar çekilir. Kaçak, öğlen oğlunun intikamı için yenidenelinesilah alıyor. Haberimzide Kaçak dizisinin 2. bölüm fragmanlarını izleyebilir, ayrıca dizinin tamamını internetten izlemek isterseniz Kaçak dizisinin yayın saatinde aşağıdaki "Kaçak Dizidi İzle" bağlantısına tıklayarak ATV'nin canlı dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz. 

KAÇAK - KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

KAÇAK 2. BÖLÜM 

Gizli kimliğinin açığa çıkmasıyla kurduğu yeni hayatı bir anda alt üst olan Serhat, yıllar önce bıraktığı silahını oğlunun intikamı için yeniden eline alır. Oğlunun acısının üzerine bir de yaşadığı hayatın yalan olduğunu öğrenen Nurgül, Serhat’ı terk edip tek akrabasının yanına İstanbul’a gelir. Eski silah arkadaşı Dadaylı’yla yıllar sonra bir araya gelen Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat’ın İsmet Ali Topçuoğlu’nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir.

KAÇAK birinci bölümde neler oldu?

Kaçak bir polis olan Serhat Hakeri, Topçuoğlu ailesiyle yaşadığı bir olay yüzünden izini kaybettirmiş ve Divriği'de kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Herkes onu "Ahmet" olarak tanımaktadır. Kasabalı Nurgül ile 7 yıldır evli olan ve Ömer adında bir çocukları olan Serhat Hakeri, geçmişini tamamen geride bıraktığı bir dönemde kasabada karıştığı bir olay nedeniyle kasabalının gözünde kahraman olurken, Topçuoğlu ailesi de yıllardır izini bulamadıkları Serhat Hakeri'nin peşine düşer.

 


YORUMLAR