Kaçak 1.Bölüm full izle, Vadi'nin MEMATİ'si yeni karakteriyle nasıl performans gösterdi?

dizi, ATV, Kaçak fragman, Kaçak 24 Eylül izle, Kaçak 1.Bölüm izle, Kaçak canlı izle.

KAÇAK DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI BURADA HD İZLE... Kurtlar Vadisi'nin Mematisi Gürkan Uygun'un baş rol oynadığı Kaçak dizisi yakında ATV'de başlıyor. Kaçak dizisi için ilk fragman da seyircilerle paylaşıldı. Kaçak dizisi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin (Gürkan Uygun) öyküsünü anlatıyor. Kaçak dizisinin baş rollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz yer alıyor.

Gürkan Uygun yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisi canlandırıyor. Kaçak dizisinde "Serhat Hakeri" karakterini canlandıran Gürkan Uygun, çekimler için kahve ocağının başına geçti. Yapımcılığını Süreç Film'in yaptığı dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hasan Küçükçetin, İnanç Konukçu, Selda Özer gibi oyuncular da yer alıyor.

Kaçak 1. Bölüm izle...

Kaçak Dizisinin Konusu

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç KonukçuHasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor. Kaçak, çok yakında atv'de

Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 izle tıkla dizi izle... Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 izle, Kaçak yeni bölüm fragmanı izle, Kaçak yeni fragmanı izle, fenomen dizi Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 seyret, tıkla dizi izle. Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 izle. Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 seyret. Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 izle Atv dizi izle... Kaçak 1. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3-4-5 izle, Kaçak yeni bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Kaçak yeni bölümü ile Atv 'de dizi izle... 

Merakla beklenen Kaçak dizisinin 1. Bölüm fragmanı izle

Eski bir polis olan Serhat Hakeri, Topçuoğlu ailesiyle yaşadığı bir olay yüzünden izini kaybettirmiş ve Divriği'de kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Herkes onu "Ahmet" olarak tanımaktadır.

Kasabalı Nurgül ile 7 yıldır evli olan ve Ömer adında bir çocukları olan Serhat Hakeri, geçmişini tamamen geride bıraktığı bir dönemde kasabada karıştığı bir olay nedeniyle kasabalının gözünde kahraman olurken, Topçuoğlu ailesi de yıllardır izini bulamadıkları Serhat Hakeri'nin peşine düşer. Topçuoğlu ailesinin damadı Ertan'ı karşısında gören Ahmet'in (Serhat Hakeri) hayatı, yaşadığı unutulmaz acı ile bir günde değişir. Böylece Serhat Hakeri ve Topçuoğlu ailesi arasındaki intikam savaşı yeniden alevlenir.


YORUMLAR