Kaçak 19.Bölüm İZLE 25 Şubat 2014 (Kaçak Dizisi Uyarlama mı?)

Kaçak 19.Bölüm HD izle, Kaçak 19.Bölüm tek parça izle, Kaçak 19.Bölüm online izle.

ATV ekranlarında her hafta Salı yayınlanan Kaçak dizisi bu haftada heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı bir sahne ile biten Kaçak dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Ne gibi gelişmeler yaşanacak merak konusu. İşte Kaçak dizisinin 19.Bölümüne ait ipuçları: Kaçak 19.Bölüm izle, Kaçak 19.Bölüm tek parça izle, Kaçak Son Bölüm izle, Kaçak Yeni Bölüm İzle.

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor. Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

İKİ EZELİ DÜŞMAN İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Serhat, Dadaylı ve Nazmi, Ertan'ların yeni deposunun yerini bulur ama orayı ele geçirmek için daha fazla kişiye ve iyi bir plana ihtiyaçları vardır. İki düşman, Serhat ve Topçuoğlu, bir kez daha bir araya gelir ve Ertan’a karşı yeni bir plan yapıp birlikte çatışmaya girerler. Diğer taraftan Nurgül’ün Umut’tan duyduğu bir cümle kafasında soru işaretleri oluştururken Ertan ile ilgili gerçekler de yavaş yavaş karşısına çıkmaya başlar.

Depoda olanları duyan Ertan, İsmet Ali Topçuoğlu’nu kaçırır ve Rusyalı’ya götürür. Yapacak bir şeyi kalmayan Merve, Serhat'lardan yardım ister. Planlar umdukları gibi gitmez. Rusyalı’nın elinde hem Merve hem de İsmet Ali Topçuoğlu vardır.

Kaçak 19.Bölüm fragmanı izle

KAÇAK DİZİSİ UYARLAMA MI?

İlk bölümüyle okuyucusuyla buluşan Kaçak dizisi Amerikan filmi 'Şiddetin Tarihçesi'ne olan benzerliği ile dikkat çekti. Reyting sıralamasında ikinci olan ATV'nin yeni dizisi Kaçak, sosyal medyada çok konuşuldu.

Yakın dövüş sahneleriyle çok konuşulan dizinin bu bölümlerinin çalıntı olduğu yorumları yapıldı.

İzleyiciler sosyal medyada 'Kaçak da çalıntı çıktı, şimdi biz ne izleyeceğiz' şeklinde yorumlar yaptı. 'Şiddetin Tarihçesi' ndeki soygun sahnesiyle olan benzerliğinin dışında genel olarak senaryolarının da benzemesi 'Kaçak çalıntı çıktı' iddiasını güçlendirdi.

İşte 'Şiddetin Tarihçesi' filminin senaryosu:

Tom Stall, küçük bir kasabada lokanta işletmektedir. Bir soygunda iki gangsteri etkisiz hale getirdikten sonra birden kendini kasabanın kahramanı olarak bulur. Ancak bu ani başarı, yaşadığı küçük dünyanın dışından bir takım karanlık adamların dikkatini çekecektir. Bu adamlar ısrarla Tom'un geçmişte kendileriyle bir bağı olduğunu düşünmektedirler. Tom, kanlı bir hesaplaşmaya doğru giderken bir yandan da ailesini bu olanlardan korumak zorundadır.

 


YORUMLAR