İşler Güçler 36. Bölüm izle 16 Nisan 2013, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, STAR TV, İşler Güçler bipsiz izle..

16.04.2013,İşler Güçler 36. Bölüm hd izle,İşler Güçler 36. Bölüm seyret,İşler Güçler 36. Bölüm full hd izle,İşler Güçler yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

  İşler Güçler'in balı tuttu!

Ekibin çektiği bal reklamı umulmadık reaksiyon alırken, Ahmet tüm Türkiye'nin tanıdığı bir oyuncu haline gelir. Murat ve Sadi destek kuvveti olarak yanındalar. Ama halkın ilgisi ikisinin de ünsüzlük katkısının çok çok üzerindedir.İşler Güçler fırtınası bitiyor

İşler Güçler dizisinin oyuncuları Ahmet Kural ve Şinasi Yurtsever, Cnn Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına konuk oldular. 

İşler Güçler dizisinin bu sezon sonunda biteceğini açıklayan Ahmet Kural, "Bazı şeyleri tadında bırakmak daha güzel. Yapımcı ve Selçuk Aydemir'in birlikte aldığı karar. İşler Güçler'in bitmesi tamamen bizimle alakalı bir durum" dedi.

Ahmet Kural ve Şinasi Yurtsever dizinin hayranlarına yeni bir film müjdesi de verdi. İşler Güçler senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir ve dizi ekibiyle yaz aylarında 'Düğün Dernek' isimli iddialı bir sinema filmi çekeceklerini belirten Ahmet Kural, filmin çekimlerinin de Sivas'ta yapılacağını söyledi. Ahmet Kural, Çalgı Çengi 2 filminin ise bu sene çekilmeyeceğini de açıkladı.

 


YORUMLAR