İş vaadiyle kandırıp gizli görüntülerini çekti

Arkadaşının sevgilisi ile cinsel ilişkiye giren kadın, sevişme anının gizlice kayıt edildiğini anlayınca, jandarmaya şikayetçi oldu.

GazeteA24.com » yaşam » İş vaadiyle kandırıp gizli görüntülerini çekti

Denizlinin Çivril ilçesinde bir kadın arkadaşıyla birlikte yaşayan ve kadın, arkadaşı ve arkadaşının sevgilisinin iş vaadi ile Muğlanın Köyceğiz ilçesine geldi. Burada arkadaşının sevgilisi ile cinsel ilişkiye giren kadın, sevişme anının gizlice kayıt edildiğini anlayınca, jandarmaya şikayetçi oldu. Kadınla ilişkiye giren T.E. ve sevgilisi Y.G.cinsel saldırı suçuyla tutuklandı.

Denizlinin Çivril ilçesinde eşinden ayrı yaşayan ve bir çocuk annesi N.K. (45)yi, birlikte yaşadığı kadın arkadaşı Y.G. (34) ile YGnin sevgilisi T.E. (51), iş bulma vaadiyle Muğlanın Köyceğiz ilçesi Yangı Köyünde kiraladıkları bir eve getirdiler. İddiaya göre, evde N.K. ile T.E ilişkiye girdi. Bu sırada da T.E.nin sevgilisi Y.G. ilişkiyi gizlice cep telefonuna kaydetti. İlişkinin kayıt altına alındığını anlayan N.K. gece evde herkesin uyuduğu bir sırada gizlice evden kaçtı ve durdurduğu araçla Köyceğiz İlçe Jandarmasına sığındı. Jandarmaların eve yaptığı baskında T.E ve Y.G gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen şahıslar, cinsel saldırı suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi. T.E.nin daha önce de çeşitli suçlardan sabıkasının olduğu öğrenildi.

,

YORUMLAR