iOS 7 nasıl yüklenir? iOS 7 hangi iPhone modellerine oluyor? iOS 7'yi indirmik için tıklayın!

İos 7 hangi cihazlarda çalışır? Teknoloji tutkunlarının ve özellikle Apple delilerinin beklediği İOS 7 bugün çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde İphone 5s ile birlikte İOS 7'yide tanıtan Apple firması telefon üstüne t

İOS 7 İphone 4 s'lerde kullanılır mı? İOS 7 çıktı

Teknoloji tutkunlarının ve özellikle Apple delilerinin beklediği İOS 7 bugün çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde İphone 5s ile birlikte İOS 7'yide tanıtan Apple firması telefon üstüne telefon alıyor. İOS 7 İphone 4 s'lerde kullanılır mı? İOS 7 çıktı meraklıları bekleme içinde. Neler var neler... Neler yok ki. Teknoloji tutkunlarının beklediği İOS 7 bugün full sürüm olarak görücüye çıkacak.

Peki İphone 4s'de İOS 7 kullanılır mı? İphone 5 ve 5s kullanıcılarının yanı sıra telefonun bir alt modeli olan 4 ve 4s kullanıcıları İOS 7'yi kullanığ kullanamayacaklarını merak ediyor. Peki İOS 7 4 ve 4s'te kasma yapar mı? Telefona zarar gelir mi? Bununla birlikte iOS 7 tüm cihazlar için aynı özellikleri de göstermeyecek. Örnek olarak açıklanan özellikler arasında ise dosya paylaşım servisi olan AirDrop, sadece iPhone 5, 5. nesil iPod Touch, 4. nesil iPad ve iPad Mini üzerinde çalışacak. 

Apple’ın 10 Eylül’de gerçekleşen lansmanında tanıtılan iOS 7, 18 Eylül’de indirilebilir olacak! Yeni işletim sisteminin son Betası “Golden Master” da yayımlandı! Apple’ın her yıl hemen hemen aynı tarihte tanıtımını gerçekleştirdiği yeni nesil akıllı cihazlarını, geçtiğimiz 10 Eylül günü teknoloji severlerin beğenisine sunmuştu. Yeni nesil akıllı modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C’nin tanıtıldığı dev etkinlikte bir misafir daha vardı. Apple mühendislerinin, fazladan mesailer harcayarak geliştirdiği yeni işletim sistemi iOS 7, etkinlik gecesinin en ilgi çekici ürünlerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda Beta sürümlerini yayımlayan ve radikal değişikliklerin yer aldığı iOS 7, sonlara yaklaştı. Tanıtımı gerçekleştirilen yeni işletim sistemi 18 Eylül tarihinde milyonlarca kullanıcısı ile buluşacak. UDID kaydı bulunan geliştiriciler için indirilebilir hale getirilen iOS 7’nin 6 adet Beta sürümünün ardından gelmesi beklenen “Golden Master” sürümü yayımlandı.

iOS 7 kurulumundan önce cihanızı yedekleyin. Akıllı cihazlarda bir güncelleme ya da yeni sürüm yükleme yapmadan önce her zaman tavsiye edilen satın alınan ürünleri aktarma ve cihazının yedekleme işlemini mutlaka yapın. Cihazınızı iTunes’a bağlayarak satın alınmış uygulama, film ve müzik gibi bütün içerikleri bilgisayarınıza aktarın. Böylelikle yükleme sırasında ya da sonrasında beklenmedik bir sorun oluştuğunda tüm verilerinizi kaybetmemiş ve cihazınızı eski haline getirmiş olursunuz.

İPHONE 5S FOTOĞRAF GALERİSİ - FOTO GALERİ

iTunes’un güncel sürümünü kullanın. iOS 7, iTunes’un son güncel sürümünü destekliyor. Güncel iTunes sürümü kullanılmadığı takdirde güncelleme sırasında hatalar meydana gelebiliyor. iTunes 11.1′in final sürümü henüz yayınlanmamış olsa da beta sürümünü indirebilip iOS 7 yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


YORUMLAR