İntikam son bölümü izle, İntikam 12. Bölüm izle 28 Mart 2013, Kanal D, yeni bölüm izle, Yağmur’un hedefinde ünlü yazar Seçkin Işık var!, full hd izle

28.03.2013,İntikam 12. Bölüm hd izle,İntikam 12. Bölüm seyret,İntikam 12. Bölüm full hd izle,İntikam 12. Bölüm yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

Selen akıl hastanesine yatırılır. Aynı zamanda Adem’i öldürmekle de suçlanmaktadır. Ondan uzun bir süreliğine kurtulan Yağmur’un yeni hedefi ise Arsoy’ların para ile satın aldığı ünlü yazar Seçkin Işık’tır.

İntikam 12. Bölüm fragmanı:

YAĞMUR'LA EMRE'NİN YATAK SAHNESİ

Kanal D'de ekrana gelen İntikam dizisinin dün geceki bölümü ilginç bir sahne ile noktalandı.
Beren Saat'in canlandırdığı Yağmur karakteri, evlenmeye ikna için uğraştığı Emre ile yatağa girdi.
 

İKNA ETMEK İÇİN SEVİŞTİ

Senaryo gereği dizideki Haldun, oğlu olan Emre'ye şirketten hisse vermek için "evlenmesini" şart koşuyor. Bunun üzerine Emre de (Yağmur'un o eve intikam için girdiğini bilmeksizin) Yağmur'la evliliği düşünmeye başlıyor fakat emin olamıyor. Emre'nin kararsızlığının farkında olan Yağmur da, Emre'yi ikna edebilmek için onunla yatağa giriyor. Emre, bu sahneden sonra evlilik yolunda Yağmur'dan emin olmaya başlıyor.

Yağmur, dün geceki bölümün final sahnesinde Emre ile yatağa girerken Twitter'da da gecenin en çok konuşulan konularından biri bu sahne oldu.

Konfüçyüs (Mö 504) Hayatta sahip oldukları en de2erli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adilin, iftiraya uğramasıyla başlar. Adilln yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil'in üzerine yıkmıştır. Adil'e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin'se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandınlır. Cezaevindeki Adil'in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır.

 

Kızı Derin 'in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin'e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlülder yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adiri kurtarmak için çok geçerartık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür.

Yıllarsonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanlann arasına geri döner. Derin'ın bundan sonra adı Yağmur Ozden'dir.

Oyuncular

Beren Saat
Nejat İşler
Mert Fırat
Engin Hepileri
Zafer Algöz
 


YORUMLAR