İntikam son bölüm izle Kanal D perşembe dizisi, 27.bölüm Tek Parça

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan İntikam dün akşam yeni bölüm ile ekranlara geldi.. 10 ekim intikam yeni bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

 

İntikam İzle – İntikam 27. Bölüm. 10.10.2013 Perşembe Kanal D'de.. İntikam yeni bölüm Kanal D'de ekrana geldi. İntikam dizisinin yeni bölümünde Yağmur, öldü zannettiği annesi ile karşı kaşıya geliyor… İşte İntikam dizisini internetten izlemek isteynler için İntikam canlı dizi izleme bağlantısı. İntikam dizisinin yeni bölümü 10.10.2013 Perşembe yani dün saat 21:00'da Kanal D'de ekrana geldi. İntikam dizisinin 27. yeni bölümünde Yağmur öldüğünü zannettiği annesi ile yüzleşiyor. Annesini yıllar sonra karşısında gören Yağmur, hazırlıksız yakalanıyor. Yağmur, annesine gerçek kimliğini söylemek ile intikam planlarına devam etmek arasında kalınca, araya Ali giriyor.

İNTİKAM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İntikam dizisinin 27. yeni bölümünde Hale'nin ortaya çıkışı, herkes için beklenmedik bir gelişme olur. Öldüğünü zannettiği annesini yıllar sonra karşısında gören Yağmur, hazırlıksız yakalanır. Peki, Yağmur annesine gerçek kimliğini söyleyecek midir? Yoksa, intikam planlarına devam mı edecektir? İşte bu kritik kararda Ali devreye girer. Yağmur'a annesinin tehlikeli olduğunu ve ona güvenmemesi gerektiğini söyler.

Bunun için haklı nedenleri de vardır üstelik. Ağabey ile annesi arasındaki yakınlık, Yağmur'u yeni soru işaretlerine götürür. Eğer annesi sandığı kadar tehlikeli ise Rüzgar'ı uyarmak zorundadır. Ancak Hale çoktan torununu kucağına almıştır. Hala yoğun bakımda Derin'i bekleyen Rüzgar, Yağmur'un uyarısı ile bebeğe bakmaya gider fakat, Hale de bebek de hastanede değildir.

İntikam 27. bölümde Şahika ise, Derin'in evinde geçirdiği kaza nedeniyle basında şüpheli duruma düşer. Emre ve Cemre de çok geçmeden annelerinin Derin'in günlüğünün peşinde olduğunu anlarlar. İki kardeş Derin'i görmeye hastaneye giderler. Ancak Emre ile Rüzgar arasında büyük gerginlik yaşanır. Adil'in günlüğünün peşinde sadece Şahika yoktur. Gazeteci yazar Seçkin de aynı şeyin peşindedir. Üstelik Aslı da ona yardım etmektedir. Şahika, kapısını çalan beklenmedik misafir ile şok olurken, Derin ve Yağmur kimliklerini ortaya çıkaracak yeni bir tehdit ile karşı karşıya kalırlar.

İntikam 27. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Amerika ABC televizyonunda yayımlanan 'Revenge’ adlı diziden uyarlanan İntikam, yüksek reyting elde etmeyi başardı. İntikam, 27. Bölümü ile 10 Ekim Perşembe Kanal D ekranlarında! Azra, Kerem 'in büyük tepkisine rağmen, kurtuluşları olarak gördüğü planından vazgeçmiyor.

Şebnem, Ada 'da Kerem 'le geçirdiği gecenin sonunda rahatsızlanır. Neslihan her şeyden habersiz, kızının hastanede olduğunu öğrendiğinde, bir şeylerin yolunda gitmediğini hemen anlar. Bu basit bir rahatsızlanma değildir. Şebnem annesinden durumu gizlemeye çalışır ama...

Bu sırada Azra, Kerem 'in verdiği kararı sorgulamaması için elinden gelen her yolu dener. Üstelik bu yolda ilerlerken, neredeyse en büyük yardımı Abdurrahman vermektedir. Bir yandan bu dert onu korkuturken, diğer yandan da hayalini kurduğu hayata geçişi adeta kolaylaştırmaktadır. Kızının durumu karşısında umutsuzluğa kapılan Neslihan için Kerem bir şans olabilir mi? Bütün bunlar olurken, Kerem ile Şebnem arasındaki durumu fark eden Nesihan kendine bir çıkar yol arar.

İntikam dizisi 27. bölüme özel fotoğraf çekimi - Yağmur ve erkekleri! Bu akşam ekranlara gelecek olan İntikam dizisinin 27. bölümüne özel bir fotoğraf çekimi yapıldı. Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından çekilen fotoğraflarda, kataloğun ismi Yağmur ve erkekleri oldu. İşte İntikam dizisi 27. bölüm fragmanı ve fotoğraf galerisi sitemizde.

İNTİKAM 26. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yağmur, annesiyle ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşıyor. Yardım istemediği halde Ali 'nin ortaya çıkıp Ağabey 'i vurması, Yağmur 'u çok kızdırır. Bu gelişme bütün dengeleri değiştirir. Ağabey, Yağmur 'un annesi ile ilgili gerçekleri bilen tek kişidir. Yağmur 'un ısrarla kovmasına rağmen Ali, onu dinlemez ve işlerine burnunu sokar.

Şahika 'nın aniden dirilip ortaya çıkması ise herkesi şok eder. Medya, Arsoylar 'ın kapısında açıklama beklemektedir. Rüzgar ile Derin 'in arası babalık testi yüzünden gergindir. Doğum için hazırlık yapan Derin 'in, Cemre 'nin bebek odası için verdiği çeki harcamak istemesiyle, ikilinin arası iyice açılır. Rüzgar, Arsoylar 'ın çekini kabul etmez ve Derin 'i onlardan uzak durması için uyarır.

YORUMLAR