İntikam son bölüm izle 27 bölüm izle, İNTKAM SON BÖLÜM İZLE, İntikam 29.Bölüm izle 31 Ekim 2013

İntikam 29.Bölüm Tek Part izle, İntikam 29.Bölüm Tek Parça izle, İntikam 29.Bölüm full hd izle, İntikam 29.Bölüm online izle.

 İntikam 29. Bölüm izle. İntikam 29. Bölüm full izle. İntikam 29. Bölüm seyret. İntikam son bölüm izle tıkla dizi izle... İntikam 29. Bölüm izle, İntikam tek parça izle, İntikam son bölüm izle, fenomen dizi İntikam yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...
İntikam 29. Bölüm izle 31 Ekim Perşembe dizisi İntikam bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

İntikam dizisi ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi İntikam 29. Bölüm fragmanı altındaki kutucuğa yazarak bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz.

İntikam 29. Bölümde Yağmur her yerde annesini ararken, Hale beklenmedik bir kaza geçiriyor. Salih’in mektubunu okuyan Hale şoktadır. Kızı gerçekten Yağmur mudur? Peki öyle ise, neden kimlik değiştirmiştir ve kimin tarafındadır? Hale bu soruların cevabını almak zorundadır. Haldun’un tutuklanma haberi bomba etkisi yaratır. İntikam 29. Bölümde Emre ise Ali ile ortak hareket ederek babasının koltuğuna geçmeye hazırlanmaktadır. Tutuklanan Haldun’un bir ziyaretçisi Girişim adına onunla konuşmaya gelir. Buradan kurtulmasının karşılığında ona bir anlaşma teklif eder.

İntikam 29.bölüm izle: Efsana diziz intikamda entrika fırtınası tam gaz devam ediyor.
İntikam 29.bölüm perşembe izle, İntikam 31 ekim izle, İntikam 720p izle, İntikam izle, İntikam son bölüm izle, intikam 29 bolum, intikam 29, 3 EKİM 2013 İNTİKAM 26 NCI BÖLÜM İZLE.
 İntikam 29. Bölümde annesini kaybettiği için Yağmur, Ali’ye kızgındır. Onunla tartışırlarken Hale konuşulanlara gizlice tanık olur. Haldun’un ortada olmamasını fırsat bilen Aslı, Emre’ye babasının onun için casusluk yapmasını istediğini itiraf eder. Cemre, Adil’in günlüğünün peşindedir. Emre’ye verdiği günlüğü hiçbir yerde bulamaz. İntikam 29. Bölümde Tahsin ile ortak olan Rüzgar, barı tekrar açmak üzere çalışmaktadır. Ancak Seçkin bir türlü peşlerini bırakmaz. Hem Yağmur’a hem de Derin’e sürpriz ziyarette bulunur.

İntikam 29. Bölümde Yağmur babasının mezarında gerçekleşecek bir randevu notu alır. Hakan’ı arayan Yağmur ona, kimliğinin ortaya çıktığını söyler ve bunun arkasında Girişim’in olduğunu düşünmektedirler. İntikam 29. Bölümde Yağmur, Hakan’ı dinlemez ve randevuya yalnız gider. Hale ise beklenmedik bir trafik kazası geçirir. Haberi alan Derin hastaneye gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Şahika gece yatağının başucunda aniden Haldun’u görünce panikler. Ona nasıl çıktığını sorduğunda ise aldığı yanıt daha fazla endişelenmesine neden olur.

İntikam 29. Bölümde Emre, Hakan’ın şirketinin peşindedir. Ali, Hakan’ı uyarır. Hakan ya şirketi kurtarmak uğruna Yağmur’un kimliğini deşifre edecektir ya da tüm parasını kaybedecektir. İntikam 29. Bölümde Yağmur, gerçekleri öğrenen annesine bu kez her şeyi itiraf edecek midir? Adil’e ve Salih’e yapılanları öğrenirse Hale’nin buna tepkisi ne olacaktır? Yatırımcılara evlerinde brunch düzenleyen Arsoy yine büyük beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalırlar.


YORUMLAR