İntikam son bölüm izle - İntikam 41.bölüm HD izle (30 Ocak 2014) Kanal D

İntikam dizisi 41. yeni bölüm izle - İntikam 41. bölüm izle.. Yeni bölüm fragmanları, (Beren Saat, Mert Fırat)

Beren Saat dizi tekliflerini geri çevirdi

Güzel oyuncu, ekrenlara biraz ara verecek.9 yıldır ekranda olan Beren Saat, önümüzdeki sezon gelen dizi senaryolarını geri çevirmeye başladı.

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinden sonra ara vereceğini açıklamasına rağmen 'İntikam' dizisinde rol alan Saat, kararından dönmeyecek.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAPACAK
Yaz aylarında 3 yıldır birlikte olduğu Kenan Doğulu'yla evlilik planları da yapan oyuncu, bu süreçte dinlenecek.

Saat, şu ana kadar gelen 4 dizi projesini bölüm başına yüksek ücret teklif edilmesine rağmen kibarca geri çevirdi.

Sinema projesinde de olmak istemeyen oyuncunun, yakın çevresine, "Bir sene hiçbir projede yer almayacağım. Çok yoruldum. Dinlenmek istiyorum" dediği öğrenildi.

İNTİKAM DİZİSİ YUNANİSTAN'DA BOY GÖSTERİYOR

İntikam dizisi bir ülkeye daha satıldı. Bugüne kadar 30 ülkeye satılan İntikam, Yunanistan'da da yayına giriyor. Daha önce Beren Saat'in oynadığı Aşk-ı Memnu ve Fatmagül'ün Suçu Ne dizilerini yayınlayan Yunan televizyonları şimdi de İntikam dizisi yayınlayacak. Dizinin ilk bölümü 20 Ocak akşamı ekranlarda gösterilecek. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisini de yayınlayan Mega TV artık İntikam'ı da Yunan seyircisiyle bir araya gelecek.

İntikam 40. bölüm fragmanı (23Ocak 2014, İntikam 40. bölüm fragmanı izle, İntikam fragmanı izle, İntikam izle, İntikam yeni bölüm fragmanı 23 ocak 2014 İntikam son bölüm fragmanı

İntikam 40.Bölüm Fragmanı 23 Ocak Perşembe

 

İNTİKAM  KANAL D 20:00

 İntikam 40. bölüm fragmanı izle 23 Ocak 2014 Perşembe İntikam 40. bölüm son bölüm izle (İntikam 40. bölüm fragmanı 23 Ocak 2014, İntikam 40. bölüm fragmanı izle, İntikam fragmanı izle, İntikam izle, İntikam yeni bölüm fragmanı 23.01.2014 İntikam son bölüm fragmanı, (İntikam yeni bölüm 40. bölüm ne zaman?)

Düğün çok yakında
Hazırlıklar başladı...

Ünlü oyuncu Beren Saat ile iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kenan Doğulu düğün hazırlıklarına başladı. Yakın arkadaşlarının "Her an sürpriz yapabilirler" dediği çift Mayıs ayında nikah masasına oturacak. Bugün kadar sorulan evlilik sorularına "Aile içinde konuşuyoruz" cevabı veren ikili düğün için mekan bakmaya başladı.


YORUMLAR