İntikam İzle İntikam Son Bölüm fragmanı, 28. bölüm İzle, 17 Ekim Perşembe, İntikam Tek Parça İzle

Beren Saat başrolde.. İntikam tek parça izle İntikam 27. Bölüm izle, İntikam tek parça izle, İntikam son bölüm izle, fenomen dizi İntikam yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle

İNTİKAM 28. BÖLÜM

Yardım istemediği halde Ali’nin ortaya çıkıp Ağabey’i vurması, Yağmur’u çok kızdırır. Bu gelişme bütün dengeleri değiştirir. Ağabey, Yağmur’un annesi ile ilgili gerçekleri bilen tek kişidir. Yağmur’un ısrarla kovmasına rağmen Ali, onu dinlemez ve işlerine burnunu sokar.Kanal D İntikam yeni sezonu başladı. Yağmur, annesiyle ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşıyor. Beren Saat'in başrollerinde oynadığı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte İntikam Yeni sezon fragmanı 28. bölüm fragmanı izle...

İntikam 28. Bölüm Fragmanı Son bölüm... İntikam 28.Bölüm fragmanı izle video İntikam 28.Bölüm fragmanı video.İntikam 28.Bölüm son bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ile Yiğit Özşener'in paylaştığı İntikam dizisi 28.bölüm ile 17 Ekim Perşembe Akşamı ekranlara geliyor. 

 

 İntikam 28.Bölüm fragmanı izle video İntikam 28.Bölüm fragmanı video.İntikam 28.Bölüm son bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ile Yiğit Özşener'in paylaştığı İntikam dizisi 28.bölüm ile 3 Ekim Perşembe Akşamı ekranlara geliyor. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur, onu bulmaya çalışıyor. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika’nın olduğuna inanan Yağmur, onu konuşturmak için de Derin’den yardım istiyor ve ikili yeni bir plan yapıyor.

 

İntikam 27. Bölümde Derin’i çaya davet eden Şahika ondan günlüğü satmasını ister. Barış’ın bulaştığı hırsızlık yüzünden sıkıntılı günler geçiren Rüzgar’a Hakan’dan beklenmedik bir yardım gelir. Barış’ı bu beladan kurtarmak isteyen Tahsin’le zararını ödemek üzere buluşur.İntikam 27. Bölümde annesi hakkında istediği bilgiye ulaşmayan Yağmur, Derin’den Şahika’nın bebek için düzenlemek istediği partiyi kabul etmesini ister. İkili ziyaretçi defterindeki imzanın Şahika’nın olduğunu ispatlamaya kararlıdır. Bu arada Derin’in bebeği ile ilgili babalık testinin sonucu da gelmiştir. Ali, Yağmur’a rağmen Hale’nin peşine düşer. Onu Ağabey’in arkadaşı olduğuna ve birlikte çalıştıklarına inandırmaya çalışır. Fakat işler beklediği gibi gelişmez. Hale sandığından daha akıllı bir kadındır.İntikam 27. Bölümde Şahika’yı konuşturmaya çalışan Derin ise bir kaza geçirir. Anne de bebek de büyük tehlikededir.

 

 İntikam Revenge'e karşı!

 


YORUMLAR