İntikam 9. Bölüm izle 7 Mart 2013, Kanal D, Beren Saat Nejat işler Mert Fırat

07.03.2013,İntikam 9. Bölüm hd izle,İntikam 9. Bölüm seyret,İntikam full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

 Derin’in uçağa binip Paris’e gittiğini ve ondan kurtulduğunu düşünen Yağmur, fena halde yanılmaktadır. Rüzgar’dan etkilenen Derin’in buradan kolay kolay gitmeye niyeti yoktur.

Emre’nin Yağmur’un yanına taşınmasına çok bozulan Şahika, taktik değiştirir ve Yağmur’a sürpriz ziyarette bulunur. Şahika’nın göz hapsinde tedavisi süren Leyla, artık her şeyi hatırlamaktadır. Telefonlarına el koyan ve gitmesine izin vermeyen Şahika’dan korkan Leyla, Haldun’dan yardım ister.

 İntikam Dizisi 9.Bölüm Fragmanı 

 İntikam Dizisi 9.bölüm fragmanı web sayfamıza eklenmiştir. İntikam Dizisi her perşembe akşamları yeni heyecanlı bölümlerle kanal D izliyicisiyle buluşuyor. İntikam Dizisi 9.bölüm ile 7 mart 2013 perşembe akşamı kaldı yerden devam ediyor. İntikam Dizisinin 9.bölüm fragmanını web sayfamızdan izleyebilirsiniz. İntikam Dizisinin 8.bölüm'de neler oldu bir hatırlıyalım.

Adem"in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur"un üzerine çevriliyor.

Derin"in aniden, üstelik bir cinayetle karşısına çıkması Yağmur"un tüm planlarını altüst eder. Uzun bir süreden sonra biraraya gelen ikili, önce Adem"in cesedinden kurtulurlar. Fakat Yağmur"un içi hiç rahat değildir. Derin"i güvenli bir yere gönderene kadar, onu gizlemek zorundadır ve yine Hakan"dan yardım ister. Fakat Derin"in gerçekte kim olduğunu ve karşılıklı kimliklerini değiştirdiklerini Hakan"dan gizler. Bu davetsiz misafirden hiç hoşlanmayan Hakan, Yağmur"un hatırı için ona yardım eder. Geceyi birlikte geçirdiği Emre uyanmadan eve geri dönen Yağmur, ona kahvaltı hazırlar. Ancak Şahika"dan gelen telefon ikilinin keyfini bozar. Üstelik Adem"e bir türlü ulaşamayan Şahika, Yağmur"un kirli işler çevirdiğine iyice ikna olmuştur. Emre"yi ondan uzaklaştırmak için harekete geçer. Selen, şirkette Emre"nin yerini almak için Haldun"un gözüne girmeye çalışır. Bunun için Hakan"ın da teklif verdiği bir ihalede Arsoy"ların kazanması için sinsi bir plan yapar.

Bu plandan habersiz olan Hakan, Selen"i kapısının önünde bulunca oldukça şaşırır. Adem"in ölü bulunması Şahika"nın iyice korkmasına neden olur. Listesindeki baş şüpheli Yağmur"dur. Üstelik onun ıslahevi geçmişini de öğrenmiştir. Annesinin etkisinde kalan Emre, Yağmur"da uzaklaşır. Bir terslik olduğunu anlayan Yağmur, Emre ile konuşmaya gider. Leyla ise hastaneden taburcu olur, ancak yakın geçmişi hatırlamamaktadır. Leyla"ya yardımcı olmak isteyen Şahika, herkesi şaşırtan bir karar verir. Bu karar Haldun"un evden ayrılma sürecini de hızlandırır. Babasının evden ayrılacağını öğrenen Cemre, annesine iyice tavır alır ve Barış"ın yanına gider. Derin"i bir an önce yurt dışına çıkartmaya çalışan Yağmur, Leyla"nın hafızası yerine geldiğinde kimliğini ortaya çıkartacak fotoğrafı da hatırlayacağını bilmektedir. Derin, Adem ve Leyla tarafından köşeye sıkışan Yağmur"u Şahika da, polise şüpheli olarak ihbar eder. Ancak bu ihbar Şahika"ya pahalıya patlayacaktır. İşte İntikam Dizisinin 9.Bölüm Fragmanı.

 Arsoy çiftinin 27. evlilik yıl dönümüdür. Bu nedenle önemli bir gazeteye ailece röportaj vereceklerdir. Aslı her şeyi organize ederken, evde telaş yaşanmaktadır. Yağmur da Şahika da Emre’ye bir türlü ulaşamazlar. Selen ise, sarhoş olan Emre’nin kendisine vurduğu iddiasıyla ortalığın iyice karışmasına neden olur.

Yağmur tarafından reddedilen Rüzgar’ın ise morali çok bozuktur. Bir de Emre’nin barı kapatmadan kendi yatağında sızmış olması canını iyice sıkar. Yağmur’un Rüzgar’ı reddetmesi Hakan ile de aralarının açılmasına neden olur. Yağmur, Emre’den röportajda özellikle kendisinden bahsetmemesini rica ederken Selen ise, ikiliyi gazetede öne çıkartacak bir hamlede bulunur. Selen hakkında araştırma yapan Hakan, onun Amerika’da olduğu dönemle ilgili bazı önemli bilgilere ulaşır. Yağmur’u Selen konusunda uyarır.

Arsoylar, 27. yıldönümlerini aile içi bir yemek ile evde kutlarlar. Yemeğe Selen ve Cemre’nin davetlisi olarak Barış’ın katılması ortamın gerginleşmesine neden olur. Yemekte her ne kadar kendini tutmaya çalışsa da, hem Arsoy Ailesine hem de Yağmur’a birkaç çift laf eden Barış geceye damgasını vurur. Rüzgar’ın Yağmur’a aşkını ilan ettiğini öğrenen Emre masayı terk ederken, gece Yağmur için oldukça tatsız biter. Şahika’nın yeniden güvenini kazanmaya çalışan Adem, Yağmur’un peşini bırakmaz ve ıslahevi geçmişini öğrenir. Bu konudaki araştırmalarını derinleştiren Adem, Yağmur’un gerçek kimliğine çok yaklaşmıştır. Emre ile Yağmur arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, hastanede Leyla’nın sağlık durumunda önemli değişiklik olur.

 Arsoy çiftinin 27. evlilik yıl dönümüdür. Bu nedenle önemli bir gazeteye ailece röportaj vereceklerdir. Yağmur, Emre’den röportajda özellikle kendisinden bahsetmemesini rica ederken Selen, ikiliyi gazetede öne çıkartacak bir hamlede bulunur.

Oyuncular 
Beren Saat
Nejat İşler
Mert Fırat
Engin Hepileri
Zafer Algöz

 


YORUMLAR