İntikam 40.bölüm izle , İntikam yeni bölüm izle

İntikam son bölüm izle, İntikam yeni bölüm izle, İntikam 40.bölüm izle.

16.01.2014 11:20

     İntikam 40. bölüm fragmanı izle 23 Ocak 2014 Perşembe İntikam 40. bölüm son bölüm izle


İntikam 40. bölüm fragmanı (6 Ocak 2014, İntikam 40. bölüm fragmanı izle, İntikam fragmanı izle, İntikam izle, İntikam yeni bölüm fragmanı 23.01.2014 İntikam son bölüm fragmanı

İntikam 40.bölüm ile ekranlara yine bomba gibi geliyor. İntikam yeni bölüm’de Yağmur’un karşısına Derin’in mezarındayken üvey kardeşi Deniz çıkıyor. Ortaya çıkan Deniz, Yağmur’un bütün planlarını bir anda alt üst ediyor.

Yağmur bir yandan planlarının bozulup bozulmayacağını düşünürken bir yandan da Rüzgar’a yazdığı mektubun onun üzerinde nasıl bir etki bıraktığını öğrenmek için ziyarete gidiyor. Rüzgar ise Tahsin’in kendisine bıraktığı ses kaydını dinlemeye karar veriyor. Ses kaydını dinlerken bütün gerçeklerin farkına varıyor. Arsoy Ailesinin tüm planlarını öğrenen Rüzgar, elindeki güçle Arsoylar’ı bitirmeye karar verecek mi? Rüzgar’ın elinde olan bu kanıt, Yağmur’u çok korkutuyor. Rüzgar’a bir şey olmasından korkan Yağmur, bu kanıtı Rüzgar’ın elinden almaya çalışıyor.

Emre ise hiç beklenmedik bir şekilde Derin’in ölümüyle ilgili olarak ifade veritor. İfade’de Derin’in ölümünün sorumlularının kendileri olduğunu söyleyen Emre’yi ise büyük bir sürpriz bekliyor…

İNTİKAM SON BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İNTİKAM 40.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İntikam 40. bölüm fragmanı 23 Ocak 2014, İntikam 40. bölüm fragmanı izle, İntikam fragmanı izle, İntikam izle, İntikam yeni bölüm fragmanı 23.01.2014 İntikam son bölüm fragmanı, (İntikam yeni bölüm 40. bölüm ne zaman? 

YILIN KADINI SEÇİLEN BEREN SAAT'İN YIRTMACI DİKKAT ÇEKTİ - İNTİKAM 40.BÖLÜM İZLE

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından organize edilen Yılın Yıldızları Ödülleri, önceki akşam YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki törenle sahiplerini buldu.

Törende, yaklaşık 5 bin YTÜ öğrencisinin oylarıyla belirlenen 'en iyiler' ödüllendirildi. Hayrettin Karaoğuz'un sunduğu gece, ünlüleri bir araya getirdi.

 

YIRTMACI AÇILDI
Çekimler nedeniyle törene yarım saat rötarlı katılan Saat, ismi anons edilince sevinç içinde yerinden fırladı. Koşar adım sahneye çıkan oyuncu, heyecandan o sırada yırtmacının ne kadar açıldığını da fark etmedi. Beren Saat 'en iyi kadın sinema oyuncusu' seçildi.

 


YORUMLAR