İntikam 35.bölüm full izle, İntikam tek parça izle, İntikam son bölüm özet izle, İntikam tek part izle.

İntikam hd izle, İntikam tek parça izle, İntikam son bölüm izle, İntikam online izle, İntikam tek link izle, İntikam 35.bölüm burada.

     İntikam 35.Bölüm fragmanı -   İntikam'da sular gittikçe ısınıyor. Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi İntikam 35.Bölüm ile 12 Aralık Perşembe günü ekranlara gelecek. İntikam 35.Bölüm fragmanı'nda Yağmur ile Handan büyük bir kavgaya tutuşuyor. İntkam'ın son bölümünde Handan'ı tuzağa düşürmek isteyen Yağmur, hiç beklemediği şekilde kendisi tuzağa düşmüştü. Yediği dayak sonrası hastaneye kaldırılan Yağmur, yeni bölümde hastaneden çıkıyor ve çıkar çıkmaz Handan'ın peşine düşüyor. 

Ali'ye Şahika'yı vurması karşılığında kardeşini teslim edeceğini söyleyen Handan'dan kız kardeşini kaçıran Ali, kardeşiyle birlikte bir eve sığınıyor. Ancak Handan'ın adamları Ali'nin peşine düşüyor. Ali peşine düşen adamlardan kurtulabiliecek mi? Hakan'ın arkadaşı handan ile ilgili çok önemli belgeleri elinde tuttuğunu söyledi. Hakan bu belgeleri ele geçirebilecek mi? 

İntikam yeni bölüm'de çember gittikçe daralıyor. Handan, Yağmur'un gerçek kimliğini öğrenmek için elinden gelen herşeyi yapıyor. İntikam son bölüm'de Handan Yağmur'un Derin'le kimliğini değiştirdiğini öğreniyor. Yağmur ise bu sırada Handan ile ilgili çok önemli belgelere ulaşıyor. 

Revenge dizisinden uyarlama olan İntikam dizisinde karşılıklı çıkarlar, sahte gülümsemeler , çıkar amaçlı kurulan ortaklıklar bu bölümde de kendisini gösteriyor. İntikam 35.Bölüm fragmanında Handan sonunda Yağmur'u karşısına getiriyor. Ve Yağmur'a ne istediğini soruyor. 

İNİTKAM 35.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

   İntikam 35. Bölüm Fragmanı, İntikam 35. bölüm fragmanı izle, İntikam 35. bölüm fragmanı full izle, İntikam 35. bölüm fragmanı seyret, İntikam son bölüm fragmanı izleKanal D dizi izleİntikam 35. bölüm izle, İntikam fragmanı izle, İntikam son bölüm izle, İntikam yeni bölüm fragmanı izle...

HAKSIZLIK ÜZERİNE KURULMUŞ OLAN BİR KRALLIK YAŞAMINI SÜRDÜREMEZ.. GÜÇLÜ OLANIN HAKLI SANILMASI BÜYÜK BİR YANILSAMADIR!


İNTİKAM 34.BÖLÜM ÖZETİ

REVENGE dizisinin uyarlaması olan İntikam'da bu hafta Yağmur'u hastanede bir sürpriz bekliyor. Ailesinin intikamını almak için yemin etmiş olan Yağmur 33.bölümde Handan'ı tuzağa düşürmek için plan yapmıştı. Yaptığı planla kendisini tehlikeye atan Yağmur, hastanelik olmuştu. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Yağmur'u hiç beklemediği Emre ziyarete geliyor. Ali ile Hakan hastaneye geldiği sırada Yağmur'un yanında Emre'yi görüyor. İntikam yeni bölüm fragmanında Yağmur'un peşinde olduğu Nurdan, Yağmur'un hastaneye nasıl gittiğini öğrenmek için adamlarıyla olay günün videosunu izliyor. Ali'nin Yağmur'u taşıdığını gören Nurdan; Ali'nin kim olduğunun öğrenilmesini istiyor. Ali'nin kardeşini kaçıran Nurdan, Ali'ye Şahika'yı öldürmesi karşılığında kardeşini serbest bırakacağını söylüyor. Kardeşini kurtarmak isteyen Ali, Şahika dışarda telefonla konuşurken ona silahını doğrultuyor. Ali, Şahikayı gerçekten vurup kardeşini kurtarabilecek mi? Bu sorunun cevabını bulmak için saat 20:00'da sitemizden yayınlanacak olan 34.bölümü izleyebilirsiniz.

İNTİKAM DİZİSİ KOPYA BİR DİZİ Mİ?

Sosyal medyada dizi hakkında yapılan en önemli yorum, Revenge’nin kopyası olduğu. Fakat şöyle bir durum var dizi Revenge’nin kopyası değil, karşılıklı anlaşmalar sonrasında yayın hakları Türkiye’ye satılmış. Ki zaten D Yapım ve Disney ortaklığında çekiliyor. Ayrıca jenerikte senaryo Mike Kelley ismiyle geçerken, Berkun Oya senaryo uyarlama başlığı altında anılıyor. O sebeple bu dizinin kopya olduğunu söylemek büyük haksızlık. Nasıl ki Türk yapımı dizilerin yayın hakları başka ülkelere satılıyorsa bu dizi için de durum bu şekilde. Üretmiyoruz, başkalarının yaptıklarından geçiniyoruz derseniz o konu ayrıdır fakat dizi kopya değildir.

İNTİKAM DİZİSİNE STİL ÖDÜLÜ!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Elle Sytle Awards (Elle Stil Ödülleri) törenine damgasını vuran dizi, başrolünde Beren Saat'in oynadığı Kanal D'de yayınlanan 'İntikam' oldu. İntikam gecede 'En stil sahibi dizi' ödülünü aldı.

Beren Saat, 2010'da da 'en stil sahibi oyuncu' ödülünü almıştı.

 


YORUMLAR