İntikam 32.Bölüm'de neler olacak? İntikam 32.Bölüm fragmanı izle, İntikam 31.bölüm izle

İntikam fragman izle, İntikam 32.Bölüm fragmanı izle,İntikam yeni bölüm fragmanı izle,İntikam son bölüm fragmanı izle,İntikam en son yayınlanan fragmanı izle

İntikam 32.Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır. 

 İntikam bu akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. İntikam 31.bölüm izlemek için tıklayınız. İntikam Son bölüm izlemek için tıklayınız. İntikam 31.bölüm'de neler yaşanacak. İntikam dizisi 31.bölümü canlı olarak izlemek için tıklayınız. 

İNTİKAM 31.BÖLÜM'DE NELER YAŞANACAK?

Kanal D'nin sevilen dizisi İntikam bu akşam 31.bölümle ekranlara geliyor. İntikam dizisinin yeni bölümünde Seçkin'in basına dağıttığı görüntüler büyük yankı uyandırır. Görüntüleri izleyen Cemre ve Emre büyük şok yaşarken Haldun ve Şahika birbirini suçlar. 

Yağmur Ali'yi yanına alıyor

Patlayan silahın önüne geçerek vurulan Ali geçtiğimiz bölümde hastaneye kaldırılmıştı. Bu hafta hastaneden çıkacak olan Ali'yi Yağmur yalnız bırakmak istemediği için evine alır. Yağmur ile Ali'nin arasında neler yaşanacak? 

Yolcu Bar açılıyor

Yolcu Bar'ın açılış hazırlıkları sonunda tamamlandı. Rüzgar'ın yeniden dizayn ettiği Yolcu Bar bu akşam yayınlanacak olan bölümde açılıyor. Ancak barın açılışında şaşırtıcı bir durum yaşanıyor. Yolcu Bar'ın açılışında Tahsin'in başka planları vardır. Tahsin'i araştıran Hakan'ın,Rüzgara getirdiği bilgiler barın açılışında oldukça endişe yaratır. Yolcu Bar'ın açılışında Derin ve Yağmur'un yokluğu Rüzgar'ı meraklandırır. Cemre son yaşanan olaylardan sonra evde kalmak istemediği için Barış'la beraber barda kalır. 

İNTİKAM 31.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre şirket yönetiminden vazgeçecek mi?

Yönetim Kurulu Toplantısı’na giden Şahika, Emre’yi uyarır. Şirketin başına geçerek hayatını büyük tehlikeye atacağını söyleyerek, bu kararından vazgeçmesi için yalvarır. Emre bir şart ile bunu kabul eder. Eğer tehlikenin ne olduğunu açıklarlarsa CEO’luktan vazgeçecektir.

Yağmur ile Ali arasında sürpriz yakınlaşma

Yağmur, Ali’yi konuşmak için eve çağırır. Yağmur, ilk kez duygularını saklamaz ve Ali’ye bir itirafta bulunur. İkili arasında yakınlaşmadan çok daha fazlası yaşanır. Ancak geç vakit gelen bir misafir ikisi içinde sürpriz olur.

3 Ocak 2013'te Kanal D'de yayın hayatına başlayan, ABD dizisi Revenge dizisinin yerli uyarlaması olan dizi, In D House ve Disney Türkiye iş birliğiyle hazırlanmıştır. Dizide babası komşuları tarafından iftiraya uğrayan Yağmur'un intikam hikayesi anlatmaktadır. Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve kız ve mutlu olan ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. 

İNTİKAM 31.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


YORUMLAR