19 Nisan 2014 Cumartesi
   08.11.2013 13:22:33

İntikam 31.Bölüm 14 Kasım 2013 fragman, İntikam 31.Bölüm 14 Kasım 2013 izle, İntikam 30. Bölüm Tek Paça

İntikam 30bölüm kesintisiz dizi izle, İntikam 30.bölüm fragmanı tek parça izle, İntikam 31.bölüm fragman yerli dizi izle

 Kanald ekranlarının 2 sezondur tartışmasız en sevilen dizilerinden biri olan İntikam bu hafta da nefesleri kesen bir bölüm ile ekrana gelecek. İntikam bu hafta 30.Bölüm ile sevenleri karşısına çıkacak. İntikam 30.Bölüm Kanald linki sitemizde yer alacaktır. İntikam 30. Bölüm için İntikam dizisi hayranlarının meraklı bekleyişi bu akşam son bulacak. İntikam 30.Bölüm izle,İntikam 30.Bölüm hd izle,İntikam 30.Bölüm full izle,İntikam 30.Bölüm full hd izle,İntikam 30.Bölüm full hd izle,İntikam 30.Bölüm tek part izle,İntikam 30.Bölüm seyret,İntikam 30.Bölüm hd seyret.

İNTİKAM 30.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3 Ocak 2013'te Kanal D'de yayın hayatına başlayan, ABD dizisi Revenge dizisinin yerli uyarlaması olan dizi, In D House ve Disney Türkiye iş birliğiyle hazırlanmıştır. Dizide babası komşuları tarafından iftiraya uğrayan Yağmur'un intikam hikayesi anlatmaktadır. Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve kız ve mutlu olan ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. 

Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin’se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil’in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin’in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin’e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar.

Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil’i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür. Yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin’in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner. Derin’in bundan sonra adı Yağmur Özden’dir.

Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur’un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur’sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.

Peki merakla beklenen İntikam dizisinin 30.Bölümünde neler yaşanacak? İşte bu sorunun cevabı. İntikam 30.Bölüm izle...

Patlayan silahın önüne atlayan Ali vurulur. Hastaneye kaldırılan Ali ameliyata alınır. Bu seferde yaptıklarına rağmen ucuz atlatan Arsoylar, Hale'den şikayetçi olmuşlardır. Bu durum Yağmur’u fazlası ile endişelendirir. Ali’nin durumu hakkında bilgi almak için hastaneye gidemeyen Yağmur, annesini de göremez. Hakan’dan yardım ister. Annesini bir an önce bulunduğu yerden çıkartıp, Arsoylar’dan çok uzağa göndermek zorundadır. Fakat Arsoylar da boş durmaz. İntikam merakla beklenen 30.Bölüm bu akşam saat 20:00'de kanald ekranlarında sizlerle birlikte olacak.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!