İntikam 29.Bölüm fragmanı izle, İntikam 29.Bölüm Tek Part izle İntikam 29.Bölüm Tek Parça izle

İntikam 29.Bölüm fragman izle 31 ekim 2013,İntikam, İntikam izle, İntikam Yeni Bölüm izle, İntikam izle, İntikam Yeni Bölüm izle, İntikam 29. Bölüm izle

Perşembe akşamları saat 21:00′da Kanal D’de ekrana gelen inDhouse imzalı “İntikam” dizisinin senaryo ekibine taze kan.

Daha önce ‘Elveda Rumeli’, ‘Hanımın Çiftliği’ ve ‘Sen de Gitme’ gibi dizilerde senaristlik yapmış olan Nuran Evren Şit, artık ‘İntikam’ dizisinin senaryosunu kaleme alacak Meriç Acemi ve Sadık Bigat ile birlikte.

“İntikam” yepyeni ve heyecan dolu yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.Gelinlik giyen Yağmur yeni intikam planları peşinde.. 31 Ekim 2013 İntikam 29.bölüm fragmanı, İntikam Yeni Bölüm Fragmanı İzle (29.Bölüm), İntikam 29. Bölüm Fragmanı izle İntikam yeni bölüm videoları

 Bu bölüm çok konuşulacak! İşte İntikam'ın yeni bölüm fragmanı Yağmur'un bu oyunu çok acımasızca olacak! İntikam yeni bölüm! Nuran Evren Şit: 'İntikam'ı artık bambaşka bir senaryo matematiğiyle yazmayı hedefliyoruz.' Düğüne Ali ile katılan Yağmur’un planı ne? İntikam yeni bölümüyle Perşembe 21:00’de!

İNTİKAM 28. BÖLÜM - TIKLA İZLE

 İntikam 29.Bölüm fragmanı izle video İntikam 29.Bölüm fragmanı video.İntikam 29.Bölüm son bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ile Yiğit Özşener'in paylaştığı İntikam dizisi 29.bölüm ile 31 Ekim Perşembe Akşamı ekranlara geliyor. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur, onu bulmaya çalışıyor. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika’nın olduğuna inanan Yağmur, onu konuşturmak için de Derin’den yardım istiyor ve ikili yeni bir plan yapıyor.

İntikam Revenge'e karşı!

 İntikam Revenge'e karşı!


YORUMLAR