18 Nisan 2014 Cuma
   30.10.2013 00:47:20

İntikam 29.Bölüm fragmanı izle, İntikam 29. bölüm izle, İntikam 29. bölüm tek parça izle, İntikam 29.Bölüm HD izle

29.Bölüm fragmanı izle intikam, İntikam 29.Bölüm özeti izle, İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İntikam son bölüm izle, kamera arkası fotoğrafları.

İntikam 29. bölüm İzle İntikam 29. son bölüm full Kanal D İzle!.İntikam İzle,İntikam son bölüm İzle,İntikam 29. bölüm İzle,İntikam son bölüm full Kanal d İzle. İntikam son bölüme Yağmur'un sinsi planı. İntikam 29. Bölüm Fragmanı, İntikam 29. bölüm fragmanı izle, İntikam 29. bölüm fragmanı full izle, İntikam 29. bölüm fragmanı seyret, İntikam son bölüm fragmanı izle, Kanal D dizi izle, İntikam 29. bölüm izle, İntikam fragmanı izle, İntikam son bölüm izle, İntikam yeni bölüm fragmanı izle...

İntikam 29.Bölüm izle -  Arsoylar’da düğün telaşı vardır. Zoraki gelin Şahika, gönülsüz de olsa düğününün kusursuz olması için uğraşmaktadır. Yağmur, annesinden yeni bir bilgi öğrenir ve delillerin olduğu hard diski Hakan’a tekrar inceletir. İkili karşılarında buzdağının görünmeyen yüzünü bulur.

Yılın düğünü ise sade ve şık bir törenle yapılır. Düğüne beklenmedik bir isimle katılan Yağmur herkesi şaşırtmayı başarır. Ancak kafasındaki planı engelsiz uygulamaya koyan Yağmur’un Haldun ve Şahika’ya bir sürprizi vardır.

İNTİKAM 28. BÖLÜM - TIKLA İZLE

Hale ise Salih için endişelidir. Telefonunu bir kez daha arayarak mesaj bırakır. 2 gün içinde ona ulaşamazsa emaneti gerekli yere bizzat ulaştıracağını söyler.

Arsoylar’da ise düğün telaşı vardır. Zoraki gelin Şahika, gönülsüz de olsa düğününün kusursuz olması için uğraşmaktadır.

Yağmur, annesinden yeni bir bilgi öğrenir ve delillerin olduğu hard diski Hakan’a tekrar inceletir. İkili karşılarında buzdağının görünmeyen yüzünü bulur.

Seçkin ile buluşan Derin, ona Yağmur’un öğrettiklerini söyler. Ancak onu Derin olduğuna ikna ettiğine tam emin olamaz.

Rüzgar ise Yağmur ile konuşmaya gelir. Ona Derin ile ilgili şüphelerinden bahseder.

Hem Seçkin’den kurtulmak hem de annesini buradan uzaklaştırmak isteyen Yağmur, Ali’den Salih’i vurduğu silahı ister. Ali buna pek yanaşmaz. Ancak bir şartla silahı vermeye razı olur.

Dicle’nin Emre ile konuşması Hakan’ın başına büyük dert açar. Ali ile babasını devirme planları yapan Emre, Hakan’ın şirketini de yakın takibe almıştır.

Yılın düğünü ise sade ve şık bir törenle yapılır. Düğüne beklenmedik bir isimle katılan Yağmur herkesi şaşırtmayı başarır. Ancak kafasındaki planı, engelsiz uygulamaya koyan Yağmur’un Haldun ve Şahika’ya bir sürprizi vardır. Yılın düğünü büyük bir skandala dönüşürken, annesini uzaklaştırma çabaları ise başarısız olur.

Peşindeki Ali’yi atlatmayı başaran Hale, Salih’in ona bıraktığı emaneti almaya gider. Ve hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!