İntikam 29.Bölüm Fragmanı İZLE - intikam 31 Ekim Perşembe seyret

İntikam 29.Bölümü ile 31 Ekim 2013 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. İntikam 29.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.

 Kanal D-İntikam 28. bölüm canlı İzle İntikam yeni bölüm canlı Kanal D İzle.İntikam İzle,İntikam yeni bölümm İzle,İntikam 28. bölüm İzle,İntikam canlı Kanal d İzle.İntikam yeni bölüme Yağmur'un sinsi planı damgasını vuracak!İntikam 28. bölüm fragmanı İzle,İntikam 28. yeni bölüm özeti burada. İntikam 28. bölümde Şahika ve Haldun, 2. kez nikah masasına oturuyor. İntikam İzle.İntikam yeni bölüm izle,İntikam 28. yeni bölüm canlı Kanal D'de,İntikam 28. bölüm özeti

İntikam 28. bölümde Yılın düğününe, Yağmur damgasını vuruyor!
Şahika ve Haldun, 2. kez nikah masasına oturuyor. Yılın düğününe ise Yağmur’un herkesi şaşırtacak sinsi planı damgasını vuruyor.
Seçkin, Derin’in peşindedir. Aralarındaki gergin konuşmaya Rüzgar da kulak misafiri olur. Derin, Yağmur’dan yardım ister.
Hale ise Salih için endişelidir. Telefonunu bir kez daha arayarak mesaj bırakır. 2 gün içinde ona ulaşamazsa emaneti gerekli yere bizzat ulaştıracağını söyler.Arsoylar’da ise düğün telaşı vardır. Zoraki gelin Şahika, gönülsüz de olsa düğününün kusursuz olması için uğraşmaktadır.

Yağmur, annesinden yeni bir bilgi öğrenir ve delillerin olduğu hard diski Hakan’a tekrar inceletir. İkili karşılarında buzdağının görünmeyen yüzünü bulur. Seçkin ile buluşan Derin, ona Yağmur’un öğrettiklerini söyler. Ancak onu Derin olduğuna ikna ettiğine tam emin olamaz.

Rüzgar ise Yağmur ile konuşmaya gelir. Ona Derin ile ilgili şüphelerinden bahseder.Hm Seçkin’den kurtulmak hem de annesini buradan uzaklaştırmak isteyen Yağmur, Ali’den Salih’i vurduğu silahı ister. Ali buna pek yanaşmaz. Ancak bir şartla silahı vermeye razı olur.

Dicle’nin Emre ile konuşması Hakan’ın başına büyük dert açar. Ali ile babasını devirme planları yapan Emre, Hakan’ın şirketini de yakın takibe almıştır.
Yılın düğünü ise sade ve şık bir törenle yapılır. Düğüne beklenmedik bir isimle katılan Yağmur herkesi şaşırtmayı başarır. Ancak kafasındaki planı, engelsiz uygulamaya koyan Yağmur’un Haldun ve Şahika’ya bir sürprizi vardır. Yılın düğünü büyük bir skandala dönüşürken, annesini uzaklaştırma çabaları ise başarısız olur.

Peşindeki Ali’yi atlatmayı başaran Hale, Salih’in ona bıraktığı emaneti almaya gider. Ve hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır.

 

İNTİKAM 27. BÖLÜM - TIKLA İZLE


YORUMLAR