İntikam 27.Bölüm izle, İntikam 27.Bölüm tek parça izle, İntikam 27.Bölüm full izle, İntikam son bölüm izle

İntikam 27.Bölüm hd izle, İntikam 27.Bölüm full izle, İntikam 27.Bölüm online izle, İntikam Yeni Bölüm izle.

İntikam İzle – İntikam Dizisi 26. Bölüm Bu Akşam yani 3 Ekim Perşembe Kanal D'de İntikam yeni bölüm bu akşam Kanal D'de… İntikam dizisi 26. bölüm fragmanı, özeti, yeni bölüme dair ipuçları ve İntikam 26. bölüm canlı dizi izleme bağlantısı burada… 

İntikam dizisinin yeni bölümü 26 Eylül Perşembe yani bu akşam saat 20:00'da Kanal D'de ekrana geliyor. İntikam dizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonunda paylaştığımız Kanal D canlı dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz.

İntikam dizisinin 26. yeni bölümünde Yağmur annesinin yaşadığını öğreniyor ve onu bulmaya çalışıyor. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika'nın olduğunu düşünen Yağmur, onu konuşturmak için de Derin'den yardım istiyor ve ikili yeni bir plan hazırlıyorlar. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur, onu bulmaya çalışır. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika'nın olduğuna inanmaktadır. En azından ne olduğu hakkında bir bilgisi olduğuna emindir.

İntikam 26. bölümde Rüzgar'la tartışan Derin, bir süre Yağmur'da kalma kararı alır. Derin'e evini açan Yağmur da Şahika'yı konuşturmak için ondan yardım ister. Zaten Cemre'ye verdikleri Adil Çelik'in günlüğü, Şahika'nın dikkatini yeterince çekmiştir. Ancak annesi hakkında istediği bilgiye ulaşmayan Yağmur, Derin'den Şahika'nın bebek için düzenlemek istediği partiyi kabul etmesini ister. İkili ziyaretçi defterindeki imzanın Şahika'nın olduğunu ispatlamaya kararlıdır. Derin'i çaya davet eden Şahika ondan günlüğü satmasını ister. Şahika'yı konuşturmaya çalışan Derin ise bir kaza geçirir. Anne de bebek de büyük tehlikededir. 

İntikam 26. Bölüm Fragmanı İzle Sevilen dizi İntikam yeni sezonu başladı. Yağmur, annesiyle ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşıyor. Beren Saat'in başrollerinde oynadığı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte İntikam Yeni sezon fragmanı 26. bölüm fragmanı izle... 

İntikam 25. Bölüm özeti...

İntikam dizisi 25. bölüm'de, Yağmur, annesiyle ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşıyor.Yardım istemediği halde Ali’nin ortaya çıkıp Ağabey’i vurması, Yağmur’u çok kızdırır. İntikam dizisi 25. bölüm'de, bu gelişme bütün dengeleri değiştirir. Ağabey, Yağmur’un annesi ile ilgili gerçekleri bilen tek kişidir. İntikam dizisi 25. bölüm'de, Yağmur’un ısrarla kovmasına rağmen Ali, onu dinlemez ve işlerine burnunu sokar.

İntikam dizisi 25. bölüm'de, Şahika’nın aniden dirilip ortaya çıkması ise herkesi şok eder. Medya, Arsoylar’ın kapısında açıklama beklemektedir. İntikam dizisi 25. bölüm'de, Rüzgar ile Derin’in arası babalık testi yüzünden gergindir. Doğum için hazırlık yapan Derin’in, Cemre’nin bebek odası için verdiği çeki harcamak istemesiyle, ikilinin arası iyice açılır. İntikam dizisi 25. bölüm'de, Rüzgar, Arsoylar’ın çekini kabul etmez ve Derin’i onlardan uzak durması için uyarır.


YORUMLAR