İNTİKAM 12.Bölüm Birinci ve İkinci Fragmanı - 28 Mart Perşembe & Setten son kareler

İntikam dizisi 12.Bölüm Fragmanı izle, İntikam'ın 28 mart 2013 perşembe akşamı yayına girecek olan 12.bölüm fragmanı... & Beren Saat - Nejat İşler - Mert Fırat

 "INTIKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDINE DE BİR MEZAR KAZ."

Konfüçyüs (Mö 504) Hayatta sahip oldukları en de2erli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adilin, iftiraya uğramasıyla başlar. Adilln yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil'in üzerine yıkmıştır. Adil'e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin'se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandınlır. Cezaevindeki Adil'in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır.

Kızı Derin 'in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin'e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlülder yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adiri kurtarmak için çok geçerartık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür.

Yıllarsonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanlann arasına geri döner. Derin'ın bundan sonra adı Yağmur Ozden'dir.

Derin, artık Yağmur Ozden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur'un, intikam almak için aralanna sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur'sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. Intikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.

İntikam 12. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

İntikam 11. Bölüm Özeti:

Selen, Yağmur’un Emre için organize ettiği doğumgünü yemeğine davetsiz misafir olarak geliyor. Ve, elindeki silahı Yağmur’a doğrultuyor.

Selen, Hakan’ın gizli kamerasını almıştır. Hakan, kamerayı Selen’den güzellikle almaya çalışır fakat başarılı olamaz. Yağmur’un ise bu önemli gelişmeden haberi yoktur. Şahika, Emre’ye sürpriz doğumgünü partisi hazırlar ve Yağmur’dan yardım istemeye gider. Esas amacı ise, yaşadığı yere geri dönen Derin hakkında bilgi almaktır. Evden eşyaları toplanan ve içeri alınmayan Selen, Haldun’a şantaj yapar.

Onu, Leyla’nın intiharı ve Adil Çelik davası ile ilgili tüm gerçekleri anlatmakla tehdit eder. Ve en önemlisi, elinde bunları kanıtlayacak video olduğunu söyler. Karşılığında da eski hayatını ve Emre’yi ister. Parası biten Derin, Yağmur’u ziyaret eder ve ikili arasında pek de hoş olmayan bir konuşma geçer. Morali bozuk ve aklı karışık olan Derin, Rüzgar’a çocukluk aşkı olmasa da onu sevip sevmeyeceğini sorar.

Gizli kameranın Selen’de olduğunu öğrenen Yağmur, kamerayı almak için Hakan ile plan yapar. Ancak Selen kaldığı otel odasına erken döner. Sürpriz doğumgünü partisini ağzından kaçıran Yağmur, Emre’nin isteği üzerinde ona evinde bir yemek düzenler. Bunu öğrenen ve kendi partisi iptal olan Şahika küplere biner. Yağmur’a hazırlıklarda Derin yardım eder. Rüzgar da Derin’in gönlünü almak için Yağmur’un evine gelir. Herkes doğumgünü için toplanır, bir tek Hakan yoktur. Hakan’ı telefonla arayan Yağmur’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Çünkü partiye geç gelen Hakan’ın yanında, elinde Yağmur’un silahını tutan Selen de vardır.

İntikam 11. Bölüm fragmanı :

İntikam 10.Bölümde neler olmuştu?

Adem"in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur"un üzerine çevriliyor.

Derin"in aniden, üstelik bir cinayetle karşısına çıkması Yağmur"un tüm planlarını altüst eder. Uzun bir süreden sonra biraraya gelen ikili, önce Adem"in cesedinden kurtulurlar. Fakat Yağmur"un içi hiç rahat değildir. Derin"i güvenli bir yere gönderene kadar, onu gizlemek zorundadır ve yine Hakan"dan yardım ister. Fakat Derin"in gerçekte kim olduğunu ve karşılıklı kimliklerini değiştirdiklerini Hakan"dan gizler. Bu davetsiz misafirden hiç hoşlanmayan Hakan, Yağmur"un hatırı için ona yardım eder. Geceyi birlikte geçirdiği Emre uyanmadan eve geri dönen Yağmur, ona kahvaltı hazırlar. Ancak Şahika"dan gelen telefon ikilinin keyfini bozar. Üstelik Adem"e bir türlü ulaşamayan Şahika, Yağmur"un kirli işler çevirdiğine iyice ikna olmuştur. Emre"yi ondan uzaklaştırmak için harekete geçer. Selen, şirkette Emre"nin yerini almak için Haldun"un gözüne girmeye çalışır. Bunun için Hakan"ın da teklif verdiği bir ihalede Arsoy"ların kazanması için sinsi bir plan yapar.

Bu plandan habersiz olan Hakan, Selen"i kapısının önünde bulunca oldukça şaşırır.

Adem"in ölü bulunması Şahika"nın iyice korkmasına neden olur. Listesindeki baş şüpheli Yağmur"dur. Üstelik onun ıslahevi geçmişini de öğrenmiştir. Annesinin etkisinde kalan Emre, Yağmur"da uzaklaşır. Bir terslik olduğunu anlayan Yağmur, Emre ile konuşmaya gider. Leyla ise hastaneden taburcu olur, ancak yakın geçmişi hatırlamamaktadır. Leyla"ya yardımcı olmak isteyen Şahika, herkesi şaşırtan bir karar verir.

Bu karar Haldun"un evden ayrılma sürecini de hızlandırır. Babasının evden ayrılacağını öğrenen Cemre, annesine iyice tavır alır ve Barış"ın yanına gider. Derin"i bir an önce yurt dışına çıkartmaya çalışan Yağmur, Leyla"nın hafızası yerine geldiğinde kimliğini ortaya çıkartacak fotoğrafı da hatırlayacağını bilmektedir. Derin, Adem ve Leyla tarafından köşeye sıkışan Yağmur"u Şahika da, polise şüpheli olarak ihbar eder. Ancak bu ihbar Şahika"ya pahalıya patlayacaktır.


Oyuncular
Beren Saat
Nejat İşler
Mert Fırat
Engin Hepileri
Zafer Algöz
 


YORUMLAR