İlyas Yalçıntaş - İncirler dinle (X Faktor izle) İlyas Yalçıntaş kimdir, hayatı?

İlyas Yalçıntaş - İncirler dinle (X Faktor izle) İlyas Yalçıntaş kimdir, hayatı? X Factor izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için linkimiz haberimizin içinde yerini aldı.

İlyas Yalçıntaş - İncirler dinle (X Faktor izle) İlyas Yalçıntaş kimdir, hayatı?

 X Factor ilk bölümü tek parça full izle. X Factor performansları izle 10 Şubat 2014 Pazartesi, Ferah Zeydan, İlyas Yalçıntaş, Sevda Yaman.. ve Birbirinden ünlü jüri üyeleri..

"YARIŞMA DEĞİL AĞLAMA DUVARI" X Factor Star Işığı'na yöneltilen eleştiriler oldukça sert!

Dün yayınlanan X Factor - Star Işığı oldukça sert eleştirilere maruz kaldı! Kimisi oldukça büyük bir duygu sömürüsü yapıldığını öne sürdü'. Kimisi ize Emre Aydın'a ateş püskürdü ve 'Emre aydın gibi kendi içinde karizması olan, sevilen bir adamın, hayatının hatasını yapmasına vesile olmuş program'' oalrak niteleyerek.. ''o sisli, esrarengiz, karizmatik adamı sistem yuttu" diyerek serzenişte bulundu! Kimi seyirciler Emre Aydın'ın X Factor'de jüri üyesi olmasını tam bir hayal kırıklığı olarak belirtti ve sahne arkasında kameraların önünde elenen çocuğa telefon nuamrasını vermesine kızdı.

Bazı seyirciler de Ziynet Sali'ye çok kızdı. Ziynet SAli'nin herşeye ağladığını öne sürdüler ve ' bu kadar da olmaz dediler'

Eleştirilerden Armağan Çağlayan da nasibini aldı. Armağan Çağlayan'ı antipatik bulan seyirci, Armağan Çağlayan'ı gördüğünde kanalı değiştirdiğini bile söyledi.

Bunun dışında Ömer Karacan ise beğenildi. Programın çıtasını yükselttiği en çok hemfikir olunan konuydu. Türk TV programcısı, yayıncı ve organizatör aynı zamanda eğlence sektöründeki en önemli isimlerinden biri olan Ömer Karacan giydiği değişik gömlekler ile de çok konuşuldu!

Masvavi spot ve ekran ışıklarının altında performanslarını sergileyen yepyeni insanlar hem söyledikleri şarkılar ile , hem hayat hikayeleri ile hem de hareketleriyle kendilerini izlettirdiler.

Kanal D kanalında dün akşam başlayan Star Işığı X Factor'a ilk bölümünde İlyas Yalçıntaş imza attı. İlyas Yalçıntaş programda söylediği İncir Şarkısı ile çok beğenildi. 

İŞTE O ŞARKI:

Mehtap Armağan Çağlayan'ın teklifini reddetti

 Jüri Sevda'ya daha fazla dayanamadı

 


YORUMLAR