İki Dünya Arasında Yeni bölüm izle, İki Dünya Arasında 215. Bölüm izle, 3 Mayıs 2013, Son bölüm izle, İki Dünya Arası Resimleri

3 Mayıs Cuma, İki Dünya Arasında 215. Bölüm hd izle, İki Dünya Arasında 215. Bölüm seyret,İki Dünya Arasında full hd izle, yeni bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle, Kamera Arkası Fotoğrafları

  Büyük idealler uğruna...

Selim eğitim gönüllüsü olarak çalılşmaya başlayıp ve dünyanın pek çok ülkesine giderken, Ahmet imam olup görevine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Üstelik annesinin senelerdir ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak olaylar beklenmedik bir hal alır ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda bütün hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en iyi dostu ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman genç , bilgi ve deneyimlerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

İki Dünya Arasında 215. Bölüm izle 
YORUMLAR