İki Dünya Arasında Yeni bölüm izle, İki Dünya Arasında 206. Bölüm izle 22 Nisan 2013, Son bölüm izle, Samanyolu TV, full hd fragman seyret

22.04.2013,İki Dünya Arasında 206. Bölüm hd izle,İki Dünya Arasında 206. Bölüm seyret,İki Dünya Arasında full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

 İki Dünya Arasında yeni bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor.İki Dünya Arasında 206.bölüm fragmanı seyircinin beğenisine sunuldu. İki Dünya Arasında 206.bölüm fragmanı dizinin bu haftaki ilk bölümüne tekabül ediyor. 22 Nisan 2013 İki Dünya Arasında fragmanı olarak da tanımlayabileceğimiz İki Dünya Arasında 206.bölüm fragmanı dizi hayranlarından beğeni topladı. Dizi ekibi tarafından özenle hazırlanan İki Dünya Arasında 206.bölüm fragmanı dizinin takipçilerine İki Dünya Arasında 206.bölümden kesitler sunuyor. İki Dünya Arasında 206.bölüm sahneleri kullanılarak derlenen bu fragman İki Dünya Arasında 206.bölüm tüyoları vermekle kalmıyor aynı zamanda İki Dünya Arasında 206.bölümde neler olacak sorusunun da cevabını seyircisine iletiyor.


YORUMLAR