17 Nisan 2014 Perşembe
   30.05.2013 18:59:21

İki Dünya Arasında 234. Bölüm izle 30 Mayıs 2013, Yeni bölüm izle, Son bölüm izle, Samanyolu TV

30.05.2013, İki Dünya Arasında 234. Bölüm hd izle, İki Dünya Arasında 234. Bölüm seyret, İki Dünya Arasında full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, canlı izle, full hd izle,tek parça izle,fragman

  İdealler uğruna...
Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

YENİ BÖLÜM DÜŞENE KADAR BİR ÖNCEKİ BÖLÜME GÖZATIN...


Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!