İki Dünya Arasında 207. Bölüm izle 23 Nisan 2013, Yeni bölüm izle, Son bölüm izle, Samanyolu TV, full hd fragman seyret

23.04.2013,İki Dünya Arasında 207. Bölüm hd izle,İki Dünya Arasında 207. Bölüm seyret,İki Dünya Arasında full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

YENİ BÖLÜM DÜŞENE KADAR BİR ÖNCEKİ BÖLÜME GÖZATIN...
YORUMLAR