İki Dünya Arasında 204. Bölüm izle 18 Nisan 2013, Yeni bölüm hd izle,Samanyolu, Selim ve Ahmet'in başına neler gelecek?, full hd fragman seyret

18.04.2013,İki Dünya Arasında full hd izle, 2 Dünya Arasında 204. Bölüm hd izle,İki Dünya Arasında 204. Bölüm seyret, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

    İdealler uğruna...

Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.İki Dünya Arasında Dizisi'ne Yeni Oyuncu gerçek bir MÜFTÜ!

Zeytinburnu Müftüsü Yusuf İzzettin konuk'un oğlu Süleyman Sacit konuk, babasının adı ile dizi de imam rolü ile karşımıza çıkacak.

Samanyolu Televizyonu'nun sosyal olaylara değinen ilk günlük ve interaktif dizisi "İki Dünya Arasında', oyuncu kadrosuna yeni bir ismi dâhil etti.

Süleyman Sacit Konuk, sevilen dizide, görevli olarak yurt dışına giden Ahmet'in (Ahmet Bozkuş) yerine vekil olarak gelen İmam Yusuf rolünü üstlenecek.

Yaptığı faaliyetlerle mahallelinin gönlünü fethedecek olan Konuk'un oyuncu koçluğunu da, aynı zamanda Zeytinburnu Müftüsü olan babası Yusuf İzzettin Konuk yapıyor.

İmam Yusuf ilk kez, 15 Nisan Pazartesi günü dizinin 201'nci bölümünde karşımıza çıkacak. 


 


YORUMLAR