Huzur Sokağı son bölümü izle, Huzur Sokağı 27. Bölüm izle 22 Mart 2013,yeni bölüm izle, ATV, Feyza, Bilal’in yaşadığına dair haber alır..tek parça full hd izle

22.03.2013,Huzur Sokağı 27. Bölüm hd izle,Huzur Sokağı 27. Bölüm seyret,Huzur Sokağı 27. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

 Feyza ile Bilal, Kerim'in tuzağına düşüyor!

 Kerim tarafından soğuk hava deposunda tutulan Bilal, yaşam savaşı vermektedir. Feyza, Bilal’in yaşadığına dair bir haber alır ve farkında olmadan bir tuzağın içine çekilir. Rezzan, abisinin kaybolmasıyla ilgili Şükran’ı suçlar. Zaten çok üzgün olan Şükran, bunun üzerine Bilal’i bulmak için harekete geçer. Borçları yüzünden büyük bir sıkıntı yaşayan Necmettin ise hiç beklemediği birinden maddi destek alır.


Huzur Sokağı 27. bölüm fragmanı:

 

GENEL KONU

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in "HUZUR SOKAĞI" adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getirecek.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatacak olan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ :

Yapımcı : Set Film
Yönetmen : Şenol Sönmez
Senaryo : Funda Çetin
Oyuncular : Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi "Huzur Sokağı" ve sevilen yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster" Cuma akşamı herkesi yine ekran başına kilitledi
Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna'nın paylaştığı Huzur Sokağı'nın 1 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümü AB Sosyal Statü'de 8,87 izlenme oranı ve 22,05 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Kenan Işık'ın başarıyla sunduğu ve büyük ilgi gören "Kim Milyoner Olmak İster" bilgi yarışması, AB Sosyal Statü'de 6,49 izlenme oranı ve 20,14 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında "Huzur Sokağı" dizisinin ardından ikinci oldu.

Emre'nin foyası ortaya çıktı

Farklı dünyaların insanları Feyza ile Bilal'in aşkını konu alan, Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden uyarlanan “Huzur Sokağı”nda; Bilal’in kendisine aldığını sandığı kolyeyi Şükran’ın boynunda gören Feyza, Bilal’in sevgisinden iyice şüphe duyar. Feyza’nın her geçen gün biraz daha kendisinden uzaklaştığını gören Bilal ise sonunda onunla her şeyi açık açık konuşmanın bir yolunu bulur. Her bakımdan çöküş yaşayan Feyza’nın morali, hastaneden gelen bir haberle yeniden yükselecektir. Diğer taraftan, kına gecesine son vermek isteyen Saadet’in imdadına Bilal yetişecek ve Şükran’ın Emre hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmesini sağlayacaktır. Ancak bu durum, hepsinin hayatında hiç beklenmedik olayların başlamasına neden olacaktır...

Huzu Sokağı Başrol oyuncuları:

Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya’da doğdu. Kutsi’nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul’a gelmiş ancak bu dönemde prodüktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır.

Sinem Öztürk
09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı.

Selin Demiratar

1983 Erzincan doğumlu, ilkokulu, ortaokulu, lise ve üniversiteyi başka şehirlerde okudu babasının mesleğinden dolayı.


YORUMLAR