Huzur Sokağı 43. Bölüm Fragmanı - Huzur Sokağı 42. Bölüm izle full tek parça izle Atv dizi izle

Huzur Sokağı 43. Bölüm izle, Huzur Sokağı tek parça izle, Huzur Sokağı son bölüm izle, fenomen dizi Huzur Sokağı yeni bölümü ile tıkla dizi izle Atv dizi izle.

Huzur Sokağı 42. Bölüm izle. Huzur Sokağı 43. Bölüm full izle. Huzur Sokağı 43. Bölüm seyret. Huzur Sokağı son bölüm izle tıkla dizi izle... Huzur Sokağı 43. Bölüm izle, Huzur Sokağı tek parça izle, Huzur Sokağı son bölüm izle, fenomen dizi Huzur Sokağı yeni bölümü ile tıkla dizi izle Atv dizi izle...

Huzur Sokağı 43. bölümde Feyza ve Bilal'in yollarının ayrılması Kevser ve Saadet için yeni bir umut ışığı olmuştur. Şükran ve Bilal'in önündeki engelin tamamen kalktığını ve Bilal'in net cevabını duyan Kevser, Saadet'e müjdeyi verir. Bu haber, Şükran için de umut vericidir.

Bilal'in Şükran konusundaki tavrı ise herkes için büyük hayal kırıklığına neden olur. Feyza tarafında ise sular durulmaz. Feyza, babasını hapishanede ziyaret ederek ona rest çeker. Ülker'in sürpriz yardımıyla yeni bir eve taşınır. Kevser ise Bilal'i Feyza'dan tamamen kopartmak için harekete geçerek yeni bir gelin adayı bulur. Bilal'le yollarını ayırmış olsa da onun bağlılığından, sevgisinden hiçbir zaman şüphe etmeyen Feyza, duyduğu haberle yıkılır.

ATV - Huzur Sokağı 43. yeni bölüm izle atv kanalında canlı izle'de (huzur sokağı) Atv Canlı...Huzur Sokağı 43. yeni bölüm bu akşam atv'de.Huzur Sokağı 43. yeni bölüm özeti.Huzur Sokağı 43. son bölümde neler olacak?Huzur Sokağı 43.bölümde Feyza ve Bilal'in yollarının ayrılması Kevser ve Saadet için yeni bir umut ışığı olmuştur.Huzur Sokağı 43. bölümde bu akşam Feyza, babasını hapishanede ziyaret ederek ona rest çeker. 

Huzur 43. Bölüm özeti:

Emel'in söyledikleri karşısında şoke olan Feyza'nın duyduklarını hazmetmesi kolay olmayacaktır. Çevresinde güvendiği kimse kalmayan Feyza, Ülker'e sığınır. Şimdi onu bekleyen çetin yüzleşmeler vardır. Bir yüzleşme de Necmettin ve Emel arasında yaşanacaktır. Ancak Emel yüzleşmekle kalmaz, intikam planları da yapar. Onun bu planı Feyza ve Bilal'i bir kez daha uzaklaştıracak, Selim'e yeni fırsatlar yaratacaktır.


YORUMLAR