Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı izle.. Huzur Sokağı yeni bölüm fragmanı izle.. Huzur Sokağı'nda bu hafta neler olacak? Huzur sokağı kamera arkası izle..

Huzur sokağı 35.Bölüm Fragmanı izle.. Huzur Sokağı yeni bölüm fragmanı izle.. Huzur Sokağı son bölüm fragmanı izle..ATV Ekranlarının en çok izlenen dizilerinden birtanesi olan Huzur Sokağı 35 Bölüm fragmanı

  Huzur Sokağı'nda yine heyecan dolu bir bölüm yaşanacak. İlerleyen bölümlerde baş roldeki Feyza karakterinin başını kapatacağı Huzur Sokağı 35. yeni bölüm fragmanını sitemizden ekleyebilirsiniz.

Huzur Sokağı 34. Bölümde Neler Olacak?
Huzur Sokağı'nın huzuru kaçmaya devam ediyor. Feyza ile Bilal'in aşkının anlatıldığı Huzur Sokağı'nın ilerleyen bölümlerinde Feyza karakterinin dine yöneldiğini ve başörtüsüyle başını kapatacağını göreceğiz. 
Pikniğe giden Bilal, Feyza ve bir grup arkadaşları, piknik esnasında Bilal ile Feyza'nın kavgasına şahit olacak. Bilal kzıgınlıkla masadan kalıkıp giderken, Feyza arkasından koşacak ve düşerek yere kapaklanacak. Feyza'ya kim tokat atacak? Feyza yediği tokatın gururundan uzun soluklu bir yolculuğa çıkacak. Arkasından su döken Feyza'nın dadısı, üzgün ve bir o kadar da mutlu olacak.

Huzur Sokağı 35. yeni bölümüyle 17 Mayıs 2013 cuma akşam 20.00'de ATV ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz. 

Huzur Sokağı Özeti
"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..." Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

 Bu arada Selim'in Feyza'yla ilgili yeni planları vardır. Kimliği belirsiz kişilerin Feyza'yı takip ettiğini fark eden Bilal, Feyza için endişelenmeye başlar. Bir yandan da, Feyza'nın gittikçe kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkındadır. Bunun üzerine Bilal, önemli bir adım atmaya karar verir. Bu adım, belki de Feyza'nın bütün hayat tarzını değiştirecektir.

 Geçen bölüm özeti:

 Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Kerim'in vurulmasından dolayı Bilal'in gözaltına alınması başta Feyza olmak üzere ailesi ve Şükran'ı çok üzmüş, herkes ondan gelecek iyi haberi beklemeye başlamıştı.

Gözaltı süresinin dolması üzerine mahkeme, Bilal'in tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Bilal cezaevindeki koğuşa yerleşirken Feyza da babası Necmettin'in yanında çalışması için ısrarıyla karşılaştı. Bilal ise Selim'le bir arada çalıştıkları için Feyza'nın bu teklifi kabul etmemesini istedi. Feyza, Bilal'in masum olduğunun anlaşılıp hapishaneden çıkmasını sağlamak için önemli bir adım attı ve bu yeni gelişmelerin doğmasına sebep oldu.

 En büyük şaşkınlığı ve yıkımı ise Feyza yaşayacaktır. Feyza, Bilal'in yüzüğü atması karşısında allak bullak olurken Saadet, bu Haber üzerine çok mutlu olacaktır. Bilal de bu duruma sevinenler arasındadır. Feyza ile Bilal'in arasındaki bağların kopmaya başlaması onları uzaktan seyreden Selim'i içten içe sevindirecektir. Emre, cinayete tanıklık ettiğini ve Bilal'in Kerim'i vurduğunu gördüğünü iddia ederek polise gitmeye karar verecektir. Diğer yandan Necati ile Ülker, Bilal ve Feyza'yı bir araya getirmek için çabalamaya başlayacaklardır.

GENEL KONU

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in "HUZUR SOKAĞI" adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getirecek. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatacak olan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor. DİZİNİN KÜNYESİ : Yapımcı : Set Film Yönetmen : Şenol Sönmez Senaryo : Funda Çetin Oyuncular : Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu. Huzu Sokağı Başrol oyuncuları: Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya’da doğdu. Kutsi’nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul’a gelmiş ancak bu dönemde prodüktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Sinem Öztürk 09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı. Selin Demiratar 1983 Erzincan doğumlu, ilkokulu, ortaokulu, lise ve üniversiteyi başka şehirlerde okudu babasının mesleğinden dolayı.

 


YORUMLAR