Huzur sokağı 34.Bölüm fragmanı izle.. Huzur Sokağı yeni bölüm fragmanı izle.. Huzur Sokağı son bölümde neler olacak 10 Mayıs 2013

Huzur Sokağı,34.Bölüm,10 mayıs 2013,kutsi,atv,özet,fragman,kadro,oyuncular,feyza,emel,bilal,şükran,Selin Demiratar,Kutsi,Güven Hokna,Sinem Öztürk,Gökhan Mete,Nilgün Kasapbaşoğlu,Yeşim Salkı

 Huzur Sokağı 34. Ypyeni  Bölüm Fragmanı İzle... Merakla beklenen Huzur Sokağı 34. bölüm fragmanı yayınlandı ve sitemize eklendi. ATV'nin sevilen dizisi Huzur Sokağı dizisi 34. bölümüyle seyircisinin  karşısına çıkmaya hazır. Huzur Sokağı'nın 34. bölümünde neler olacağı şimdiden merak konusu. Huzur Sokağı'nın 33. bölümüne dair merak edilen sorular 10 Mayıs Cuma akşamı cevaplanacak.. İşte Huzur Sokağı 34. bölüm fragmanı...

 Huzur Sokağı bomba gibi bir bölümle fanatiklerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Huzur Sokağı 34. bölümü 10 Mayıs Cuma günü ATV ekranlarında olacak. İşte Huzur Sokağı hayranlarının merakla beklediği 33. bölüm fragmanı...

Huzur Sokağı Dizisi 33. Bölümde Yaşananlar...

Şükran'ın eline geçen ve kimden geldiği belli olmayan esrarengiz bir aşk mektubu, kafasını iyice karıştırır. Emel'in Feyza'nın şirkette çalışmaya başladığını söylemesi ise, Bilal'i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Ancak Emel'in bu yalanı, Ayşe Sultan ve Gülay tarafından çok sert karşılanır.

Bu arada Selim'in Feyza'yla ilgili yeni planları vardır. Kimliği belirsiz kişilerin Feyza'yı takip ettiğini fark eden Bilal, Feyza için endişelenmeye başlar. Bir yandan da, Feyza'nın gittikçe kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkındadır. Bunun üzerine Bilal, önemli bir adım atmaya karar verir. Bu adım, belki de Feyza'nın bütün hayat tarzını değiştirecektir.

 

 

Geçen bölüm özeti:

 Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Kerim'in vurulmasından dolayı Bilal'in gözaltına alınması başta Feyza olmak üzere ailesi ve Şükran'ı çok üzmüş, herkes ondan gelecek iyi haberi beklemeye başlamıştı.

Gözaltı süresinin dolması üzerine mahkeme, Bilal'in tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Bilal cezaevindeki koğuşa yerleşirken Feyza da babası Necmettin'in yanında çalışması için ısrarıyla karşılaştı. Bilal ise Selim'le bir arada çalıştıkları için Feyza'nın bu teklifi kabul etmemesini istedi. Feyza, Bilal'in masum olduğunun anlaşılıp hapishaneden çıkmasını sağlamak için önemli bir adım attı ve bu yeni gelişmelerin doğmasına sebep oldu.

 En büyük şaşkınlığı ve yıkımı ise Feyza yaşayacaktır. Feyza, Bilal'in yüzüğü atması karşısında allak bullak olurken Saadet, bu Haber üzerine çok mutlu olacaktır. Bilal de bu duruma sevinenler arasındadır. Feyza ile Bilal'in arasındaki bağların kopmaya başlaması onları uzaktan seyreden Selim'i içten içe sevindirecektir. Emre, cinayete tanıklık ettiğini ve Bilal'in Kerim'i vurduğunu gördüğünü iddia ederek polise gitmeye karar verecektir. Diğer yandan Necati ile Ülker, Bilal ve Feyza'yı bir araya getirmek için çabalamaya başlayacaklardır.

GENEL KONU Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in "HUZUR SOKAĞI" adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getirecek. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatacak olan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor. DİZİNİN KÜNYESİ : Yapımcı : Set Film Yönetmen : Şenol Sönmez Senaryo : Funda Çetin Oyuncular : Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu. Huzu Sokağı Başrol oyuncuları: Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya’da doğdu. Kutsi’nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul’a gelmiş ancak bu dönemde prodüktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Sinem Öztürk 09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı. Selin Demiratar 1983 Erzincan doğumlu, ilkokulu, ortaokulu, lise ve üniversiteyi başka şehirlerde okudu babasının mesleğinden dolayı.

 


YORUMLAR