21 Nisan 2014 Pazartesi
   01.05.2013 17:37:30

Huzur Sokağı 33.Bölüm Fragmanı izle.. 3 Mayıs 2013 Huzur Sokağı yeni bölüm fragmanı ve özeti izle

ATV Ekranlarında olan Huzur Sokağı 33. Bölüm fragmanı yayınlandı. 3 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen dizi de heyecan fırtınaları esmeye devam ediyor. Huzur Sokağı 3. Bölüm fragmanı yayınlandı

Huzur Sokağı 33. Bölüm fragmanı:

Bilal'in Feyza ile arasında olan nişan yüzüğünü çıkarıp atması, herkeste büyük bir şaşkınlık meydana getirmiştir. Huzur Sokağı 33. Bölüm fragmanı yayınlandı izle. Feyza, Bilal'in bu davranışı karşısında büyük bir şok yaşamıştır. Birbirinden heyecanlı olaylar bu hafta Cuma günü ATV Ekranlarında olacak. Huzur Sokağı 33. Bölüm fragmanı yayınlandı izle.

Geçen bölüm özeti:

 Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Kerim'in vurulmasından dolayı Bilal'in gözaltına alınması başta Feyza olmak üzere ailesi ve Şükran'ı çok üzmüş, herkes ondan gelecek iyi haberi beklemeye başlamıştı.

Gözaltı süresinin dolması üzerine mahkeme, Bilal'in tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Bilal cezaevindeki koğuşa yerleşirken Feyza da babası Necmettin'in yanında çalışması için ısrarıyla karşılaştı. Bilal ise Selim'le bir arada çalıştıkları için Feyza'nın bu teklifi kabul etmemesini istedi. Feyza, Bilal'in masum olduğunun anlaşılıp hapishaneden çıkmasını sağlamak için önemli bir adım attı ve bu yeni gelişmelerin doğmasına sebep oldu.

 En büyük şaşkınlığı ve yıkımı ise Feyza yaşayacaktır. Feyza, Bilal'in yüzüğü atması karşısında allak bullak olurken Saadet, bu Haber üzerine çok mutlu olacaktır. Bilal de bu duruma sevinenler arasındadır. Feyza ile Bilal'in arasındaki bağların kopmaya başlaması onları uzaktan seyreden Selim'i içten içe sevindirecektir. Emre, cinayete tanıklık ettiğini ve Bilal'in Kerim'i vurduğunu gördüğünü iddia ederek polise gitmeye karar verecektir. Diğer yandan Necati ile Ülker, Bilal ve Feyza'yı bir araya getirmek için çabalamaya başlayacaklardır.

GENEL KONU Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in "HUZUR SOKAĞI" adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getirecek. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatacak olan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor. DİZİNİN KÜNYESİ : Yapımcı : Set Film Yönetmen : Şenol Sönmez Senaryo : Funda Çetin Oyuncular : Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu. Huzu Sokağı Başrol oyuncuları: Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya’da doğdu. Kutsi’nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul’a gelmiş ancak bu dönemde prodüktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Sinem Öztürk 09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı. Selin Demiratar 1983 Erzincan doğumlu, ilkokulu, ortaokulu, lise ve üniversiteyi başka şehirlerde okudu babasının mesleğinden dolayı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!