Her Şey Yolunda Merkez Yeni bölüm izle, Her Şey Yolunda Merkez 2. Bölüm izle 18 Nisan 2013, SHOW, son bölüm izle, FULL hd FRAGMAN seyret

18.04.2013,Her Şey Yolunda Merkez 2. Bölüm hd izle,Her Şey Yolunda Merkez 2. Bölüm seyret,Her Şey Yolunda full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

  Selçuk ve Yasemin zor durumda!

Banka soyguncusu tarafından rehin alınan Yasemin ne yapacağını bilemez. Selçuk, Yasemin'i soyguncudan kurtarmak için kendi rehin alınmayı talep etse de soyguncu tarafından bu istek reddedilir. Bankada sıkışan Selçuk ve Yasemin, ne yapacaklarını şaşırmış durumdadır.

Diğer taraftan çarşı iznindeki ikinci sınıflar, çatıya çıkmış bir adamı ikna etmek zorunda kalır. Ancak onları bekleyen şaşırtıcı bir süpriz vardır. Bu arada Sami Yavuz, Serap müdürün annesinin yemek teklifini kabul eder. Bu haber ilk etapta Serap müdürü mutlu etse de Sami Yavuz'un yanında biri ile yemeğe gelecek olması onu çok şaşırtır.

Bu arada Yasemin'in babası, kızının polis okulunda okuduğunu öğrenir ve onu okuldan almak için okula gelir. Vakıf müdür, bu konuda Yasemin'in babasına yardım edebileceğini söyler.Her Şey Yolunda Merkez 2. Bölüm Fragmanı izle:


 


YORUMLAR