Her Şey Yolunda Merkez son bölüm izle, Her Şey Yolunda Merkez 5. Bölüm izle 7 Mayıs 2013, SHOW TV, Yeni bölüm izle, Yasemin'i okuldan atılacak mı + FRAGMAN

07.05.2013, Her Şey Yolunda Merkez 5. Bölüm hd izle, Her Şey Yolunda Merkez 5. Bölüm seyret, full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

   Eğlence mekanında çıkan kavga, polis okulu öğrencilerinin tahmin ettiklerinden daha büyük bir olaya dönüşür. Piknikteki Sami Yavuz ve Serap müdürleri tatsız bir sürpriz beklemektedir. Sami Yavuz'un kızı kaçılır. Ancak kızı kaçıranlar, kime çattıklarından habersizdir. Sami Yavuz ve Serap, kaybolan kızı ormanda aramaya başlar.

Partide Efe Selim'in ikinci sınıflardan Melek'i koruması, ikisi arasında beklenmeyen bir yakınlaşmaya sebep olur. Melek, Efe'nin jestine karşılık vermek için ona sınav sorularını verir.

Vakıf müdür, Yasemin'i okuldan attırma konusunda kararlıdır ve babası ile bu konuyu konuşmak üzere buluşur. Tetik Tekin’in dersinin konusu ise elektrikli şok aletlerinin kullanımıdır.


YORUMLAR