Her Şey Yolunda Merkez 7. Bölüm izle 31 Mayıs 2013, SHOW TV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Selçuk ve Yasemin'i sürprizler beklemektedir, FULL hd fragman, canlı izle

31.05.2013, Her Şey Yolunda Merkez 7. Bölüm hd izle, Her Şey Yolunda Merkez 7. Bölüm seyret, full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, canlı izle, full hd izle,tek parça izle,fragman

 Her Şey Yolunda Merkez 7. Bölüm izle - Küllenen aşklar yeniden alevleniyor! - Şeref nöbeti sırasında okul sancağını çaldıran Selçuk ve Yasemin'i sürprizler beklemektedir. Öte yandan Sami Yavuz ve Serap Coşkun arasındaki yakınlaşma, eski aşklarını yeniden alevlendirir.

Süslü Nermin'in ilgisinden rahatsız olan Efe Selim, ne yapacağını bilemez haldedir. Batu'nun bozulmasına yol açan bu durum karşısında, arkadaşını kaybetmemek için Nermin'i kendisinden uzak tutmanın yollarını aramaktadır.

İkinci sınıflar, gittikleri bir alışveriş merkezinde şaşırtıcı bir durumla karşı karşıya kalıp, bu durumun üstesinden gelmeye çalışırlar.

Tüm bunlar olup biterken, Sami Yavuz’un küçük bir kızı olduğunu öğrenen Kürşat, onun gözünü korkutmak için kızla ilgili hain planlarını devreye sokar.


 


YORUMLAR